اخبار ارز دیجیتال

وام دهندگان FTX به دنبال بازیابی ارز دیجیتال به جای پایین ترین سطح سال 2022 هستند.

برخی از مشتریان FTX می گویند پیشنهاد ارزش گذاری ارز دیجیتال برای دارندگان بیت کوین و سایر دارایی های نوسان ناعادلانه است.

چندین مشتری FTX از یک قاضی ورشکستگی ایالات متحده خواسته اند تا از ارزیابی سپرده های ارزهای دیجیتال بر اساس قیمت های سال 2022 توسط صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال جلوگیری کند، با این استدلال که رویکرد FTX آنها را از سوء استفاده از افزایش اخیر جلوگیری می کند. در حمایت از پیشنهاد بدهکار برای ارزیابی ادعاهای مبتنی بر ادعاها. در مورد دارایی های دیجیتال، کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه این باور را ابراز کرد که ارزیابی جمعی ادعاها، همانطور که در این پیشنهاد پیشنهاد شده است، موثرترین راه برای ساده کردن روند مصالحه و تسریع فصل 11 است.

در درخواست بدهکاران آمده است که اگر دادگاه تشخیص دهد که سپرده‌های ارز دیجیتال ملکی نیست، آن ارز دیجیتال که از تاریخ درخواست بیش از 5 میلیارد دلار افزایش یافته است، باید در قالب کالا و از جمله به مشتریان بازگردانده شود. موارد دیگر، برای پرداخت اداری استفاده می شود. طبق برنامه ورشکستگی استفاده نشده است، FTX قصد دارد بر اساس قیمت ارزهای رمزنگاری شده در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی FTX در نوامبر 2022، پول مشتریان را به دلار آمریکا بازپرداخت کند.، در حالی که FTX ادعا می کند که ایالات متحده کد ورشکستگی برای ارزیابی مطالبات مستلزم استفاده از این تاریخ است، مشتریان استدلال می کنند که این روش هزینه کمتری دارد، ارزهای دیجیتال که از زمان کاهش بازار در سال 2022 به طور قابل توجهی افزایش یافته اند.

پس از اینکه سونیل کاوری، یکی از فعالان طلبکار FTX، در مورد وکلای خود، Moskowitz & Boies، در اعتراض به درخواست ارزیابی بدهکار، توییت کرد، کوین تلگراف با Kavuri تماس گرفت تا دریابد که آیا وکلای بازپرداخت غیرمجاز ارز دیجیتال به مشتریان را پشتیبانی می کنند یا خیر. کاوری توضیح داد که کمیته رسمی اعتباردهندگان بدون وثیقه، مشتریان FTX در سراسر جهان چندین نامه مشابه را قبل از مهلت روز پنجشنبه دریافت کردند. FTX که در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای به چالش کشیدن رویکرد ارزش گذاری FTX به چالش کشیده شده است، قصد دارد فهرست ارزهای دیجیتال خود را در جلسه دادگاه در 25 ژانویه تایید کند. در ویلمینگتون، دلاور.

برخی از مشتریان می گویند این پیشنهاد برای دارندگان بیت کوین و سایر دارایی های نوسان ناعادلانه است و استدلال می کنند که رفتار ترجیحی برای دارندگان استیبل کوین و سرمایه گذاران خارجی که ادعاهای ورشکستگی FTX را با قیمت کمتری دریافت کرده اند، ارزش سه ارز دیجیتال قابل توجهی دارد که توسط مشتریان FTX نگهداری می شود. ، اتر و سولانا از زمان اعلام ورشکستگی FTX به طور قابل توجهی افزایش یافته اند، مشتریان FTX همچنین به تصمیم شرکت مبنی بر ارزش گذاری سهام و توکن خود، FTT، به 0 دلار اعتراض کردند، بیش از 700 میلیون دلار از سهام FTT و FTX که توسط مشتریان در اختیار دارند، تحت قوانین حذف خواهند شد. طرح ورشکستگی

در یک پرونده قضایی در 27 دسامبر 2023، FTX اعلام کرد که تعیین قیمت ارزهای دیجیتال بر اساس تاریخ تشکیل پرونده ورشکستگی تنها روش عملی برای شروع بازپرداخت مشتری است، FTX خاطرنشان کرد که دادگاه‌ها به سایر رمزارزهای ورشکسته به شرکت‌هایی مانند سلسیوس اجازه داده‌اند. Network، BlockFi و Voyager Digital از قیمت‌های تاریخ درخواست برای ارزیابی ادعاهای مشتریان خود استفاده کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا