اخبار ارز دیجیتال

وزارت دارایی اسپانیا برای پرداخت بدهی های مالیاتی، ارزهای دیجیتال را مصادره می کند

وزارت دارایی اسپانیا اصلاحات مالیاتی را اعلام کرده است که به موسسات مالی این اختیار را می دهد که از طرف دولت مالیات دریافت کنند.

وزارت دارایی اسپانیا به دنبال گسترش کنترل خود بر نظارت بر ارزهای دیجیتال این کشور است تا به آن اجازه دهد دارایی های دیجیتال را برای تسویه بدهی های مالیاتی تصرف کند، وزارت دارایی به رهبری ماریا ژسوس مونترو گزارش شده که در حال توسعه اصلاحات است. این یک قانون در قانون مالیات عمومی، به ویژه ماده 162 است که به آژانس مالیاتی اسپانیا اجازه می دهد تا دارایی های رمزنگاری شده متعلق به مالیات دهندگان با بدهی های پرداخت نشده را شناسایی و مصادره کند.

وزارت خزانه داری گفت که فرمان سلطنتی که در اول فوریه لازم الاجرا شد، تعداد نهادهایی را که اختیارات جمع آوری مالیات را دارند افزایش می دهد، به طوری که تاکنون فقط بانک ها، اتحادیه های پس انداز و اعتبار می توانستند به خزانه داری گزارش دهند.دری همچنین در حال برنامه ریزی سرکوب شدیدتر مالیات است. فرار، به دنبال اجبار بانک ها و موسسات پول الکترونیکی به حسابداری تمام تراکنش های کارت، سرعت اجرای تغییرات، چالشی را در بخش نظارتی ایجاد خواهد کرد. ایجاد می کند، این کشور فعالانه در تلاش است تا با قوانین مختلف برای کنترل ارزهای دیجیتال پیش برود.

در اکتبر 2023، وزارت اقتصاد و تحول دیجیتال اسپانیا اعلام کرد که اولین چارچوب رمزنگاری جامع اتحادیه اروپا، مقررات مربوط به بازارهای دارایی‌های رمزنگاری (MiCA)، در دسامبر 2025، شش ماه قبل از مهلت رسمی، در سطح ملی لازم‌الاجرا خواهد شد. ارزهای رمزنگاری شده در پلتفرم های غیر اسپانیایی تا پایان ماه آینده فرصت دارند آن را به مقامات مالیاتی اعلام کنند، دوره ارسال اظهارنامه فرم 721 از اول ژانویه 2024 شروع می شود و در آخرین روز مارس به پایان می رسد، مالیات دهندگان افراد و شرکت ها باید مقدار وجوهی را که در حساب‌های ارز دیجیتال خود در خارج از کشور تا 31 دسامبر 2023 نگهداری می‌شود، اعلام کنند.

با این حال، تنها کسانی که موجودی آنها بیش از معادل 50000 یورو (حدود 54000 دلار) دارایی های رمزنگاری شده است ملزم به اظهار دارایی های خارجی خود هستند، کسانی که دارایی های خود را در کیف پول خود نگه می دارند باید مالیات خود را از طریق فرم استاندارد مالیات بر دارایی 714 گزارش کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا