اخبار ارز دیجیتال

وکیل سابق ترامپ هوش مصنوعی را مقصر نقل قول های نادرست در اسناد قانونی می داند

مایکل کوهن اعتراف کرده است که فکر می کند چت ربات هوش مصنوعی گوگل بارد موتور جستجوی سوپرشارژ دقیق تری نسبت به سایر سرویس های هوش مصنوعی مولد است.

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ، اعتراف کرده است که در پرونده ای که توسط چت ربات هوش مصنوعی گوگل (AI) بارد در شکایت اخیر علیه مایکل کوهن، که قرار است در این فرآیند علیه ترامپ شهادت دهد، اشتباهاً نقل قول های نادرستی را به وکیل خود ارائه کرده است. جنایتکار احتمالی او به ارسال استنادات حقوقی Google Bard به وکیل خود، دیوید شوارتز، برای حمایت از پرونده او اعتراف کرد.

نقل‌قول‌های نامعتبر مورد بحث و بسیاری موارد دیگر که آقای کوهن کشف کرد اما در این پیشنهاد استفاده نکرد، توسط Google Bard تولید شده‌اند، که آقای کوهن به اشتباه فکر می‌کرد یک موتور جستجوی سوپرشارژ است، نه یک سرویس هوش مصنوعی مولد مانند Chat GPT. با این حال، گفته می شود که کوهن یک کارشناس حقوقی فعال نبوده و فقط اطلاعات را به وکیل خود ارسال کرده است، که نشان می دهد اطلاعات باید قبل از گنجاندن در اسناد رسمی دادگاه بررسی می شد.

در ادامه بیانیه، کوهن یک وکیل مجرب نیست و هیچ ایده ای در مورد خطرات استفاده از خدمات هوش مصنوعی برای تحقیقات حقوقی ندارد، و همچنین تعهدی اخلاقی برای تأیید صحت تحقیقات خود ندارد. شوارتز آنها را به پیشنهاد اضافه کرد، اما نتوانست آن نقل قول ها یا خلاصه ها را بررسی کند. این اولین باری نیست که یک وکیل به دلیل تکیه بر هوش مصنوعی افشا می‌شود، اما متوجه می‌شود که نتایج نادرستی به همراه داشته است.

در اوایل سال جاری، گزارش شد که استفان شوارتز، وکیل شرکت حقوقی نیویورک Levidow, Levidow & Oberman، به دلیل استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد پرونده هایی که معلوم شد استنادات دادگاه نادرست هستند، مورد انتقاد قرار گرفت، حتی اگر شوارتز ادعا کرد که اولین زمان بار از ChatGPT برای تحقیقات حقوقی استفاده کرد، قاضی از آن به دلیل عدم دقت آن انتقاد کرد.قاضی گفت که شش مورد از پرونده های ارائه شده به نظر می رسد تصمیمات دادگاه جعلی با استنادات جعلی و استنادات داخلی جعلی باشد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا