اخبار ارز دیجیتال

وکیل کریپتو می خواهد چانگ پنگ ژائو را برای پرونده مدنی عزل کند

شرکت حقوقی Moskowitz، که نماینده بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در دعاوی دسته‌جمعی بوده است، به دانش منحصربه‌فرد مدیر عامل سابق بایننس از مسائل موجود در پرونده درخواست اشاره کرد.

آدام در پرونده ای در 8 دسامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی فلوریدا در میامی گفت که آدام که وکیل اصلی تعدادی از پرونده های مدنی مربوط به شرکت های رمزنگاری بوده است، برای دریافت پول از مدیر عامل سابق بایننس اقدام کرده است. . شهادت ژائو برای ادعاها و دفاعیات همه طرف‌های درگیر حیاتی است، شرکت حقوقی این درخواست را به عنوان بخشی از شکایت 1 میلیارد دلاری علیه ژائو، بایننس و اینفلوئنسرهای رمزنگاری ارائه کرد که دادگاه در ماه آگوست دستور ماندن آن را صادر کرد.

او و شرکتش وکالت چندین مشتری را در دعاوی علیه شرکت‌های ارزهای دیجیتال و اشخاص مرتبط با آن داشته‌اند، او وکالت بسیاری از قربانیان سقوط FTX را در یک دادخواست با هدف قرار دادن افراد مشهوری که صرافی ارزهای دیجیتال را تبلیغ می‌کنند، داشته است، و همچنین ادعاهایی در دعوای حقوقی سرمایه‌گذاران متحمل ضرر شده‌اند. از ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو که توکن‌های غیرقابل جایگزین بایننس را تبلیغ می‌کند، او به کوین تلگراف گفت. به طور معمول، همانطور که CZ برای ما است، همه ما موافقت کردیم که منتظر افشاگری باشیم تا زمانی که یک قاضی در مورد درخواست بایننس برای طرح دعوی قضایی حکم کند. صرف نظر از اینکه به کجا می رسیم، شهادت CZ برای همه طرفین بسیار مهم خواهد بود.

وکیل ارز دیجیتال گفت این شکایت در پاسخ به یک قاضی واشنگتن بود که به ژائو دستور داد تا در فوریه 2024 در ایالات متحده بماند. در ماه نوامبر، مقامات ایالات متحده توافقی 4.3 میلیارد دلاری با Binance را اعلام کردند که در آن CZ از سمت مدیرعاملی استعفا داد و به جرم خود، آدام اعتراف کرد. گفت ما نمی دانیم سی. زندان، تنظیم آن آسان نیست و نیازی به آزادی از زندان ندارد.

او گفت که پذیرش ژائو به اتهامات فدرال مبنی بر کمبود امنیت در زمان او به عنوان مدیر اجرایی بایننس می تواند از برخی ادعاهای شاکیان در دعوای مدنی مبنی بر ادعای اوراق بهادار Binance حمایت کند. که بر اوراق بهادار نظارت دارد، طرف توافق با ژائو، بایننس و دولت نبود.

او اضافه کرد که SEC مطمئناً روند دادخواهی خود علیه CZ و Binance را کاهش نداده است و همچنان استدلال می کند که توکن BNB یک امنیت ثبت نشده است، بنابراین ادعاهایی به ارزش 4 میلیارد دلار وجود دارد که واقعاً در یک دقیقه می تواند به صفر برسد. اینکه ژائو دیگر مدیر عامل بایننس نیست و از رهبری آن کنار رفته است، مشخص نیست که آیا قاضی درخواست آدام را خواهد پذیرفت یا خیر.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا