اخبار ارز دیجیتال

ویرجینیا بودجه سالانه 39000 دلاری را برای کمیسیون های ارز دیجیتال و هوش مصنوعی پیشنهاد می کند

این پیشنهاد بودجه عمومی سالانه 22048 دلاری و 17192 دلاری را به دو کمیسیون تازه ایجاد شده هوش مصنوعی و ارز دیجیتال در ایالت ویرجینیا اختصاص می دهد.

یک کمیته سنای ویرجینیا تخصیص سالانه 39240 دلار را برای دو کمیسیون تازه ایجاد شده هوش مصنوعی (AI) و ارز دیجیتال توصیه کرد، پیشنهادی در 18 فوریه به کمیته فرعی دولتی کمیته مالی و تخصیص بودجه سنا برای بیش از 23.6 میلیون دلار. بخش‌های مختلف قانون‌گذاری کمیته ترکیبی بلاک چین و ارزهای دیجیتال، که در ژانویه 2024 تأسیس شد، کل بودجه پیشنهادی 17192 دلاری را برای سال‌های 2025 و 2026 دریافت کردند.

کمیته هوش مصنوعی که اکنون کمیته ارتباطات، فناوری و نوآوری نامیده می شود، 22048 دلار در مدت مشابه اختصاص داد. شورا متشکل از 15 عضو شامل 7 عضو مقننه و 8 عضو غیر مقننه خواهد بود که حداکثر 45 روز پس از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون منصوب خواهند شد. همچنین هدف کمیسیون هوش مصنوعی توسعه و توسعه سیاست هایی را حفظ می کند که حداکثر استفاده از هوش مصنوعی را برای جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی محدود می کند.

لایحه ای برای اصلاح قانون ویرجینیا و ایجاد کمیسیون بلاک چین و رمزنگاری در 9 ژانویه ارائه شد و در 1 فوریه به اتفاق آرا توسط سنا تصویب شد. ویرجینیا علاوه بر ایجاد کمیسیون‌های قانونی جدید پیرامون اکوسیستم‌های کریپتو و هوش مصنوعی، قوانین استخراج کریپتو را معرفی کرد. که به نفع افراد و مشاغل است، سناتور صدام ازلان سلیم لایحه شماره 339 سنا را در 9 ژانویه پیشنهاد کرد که هدف آن معافیت معدنچیان از دریافت مجوز حواله است. این لایحه همچنین مناطق صنعتی را از اعمال قوانین ویژه معدنی منع می کند. در حالی که شرکت‌هایی که خدمات معدنی یا سرمایه‌ای ارائه می‌کنند را نمی‌توان به عنوان سرمایه‌گذاری‌های مالی تحت این لایحه طبقه‌بندی کرد، آنها باید برای واجد شرایط بودن برای معافیت، اخطاریه ارسال کنند.

این قانون پیشنهاد می‌کند که افراد می‌توانند تا 200 دلار به ازای هر تراکنش را از سود خالص سرمایه خود برای اهداف مالیاتی حذف کنند، این معافیت برای سود حاصل از استفاده از دارایی‌های دیجیتال برای خرید کالا یا خدمات اعمال می‌شود، در نتیجه این لایحه استفاده از ارزهای دیجیتال را برای تراکنش‌های روزمره تشویق می‌کند. از طریق مزایای مالیاتی

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا