اخبار وب 3

ویزا از پلتفرم وفاداری Web 3 رونمایی کرد که به برندها امکان می‌دهد کیف پول‌های رمزنگاری شده با برند سفارشی ایجاد کنند.

راه حل تعامل وفاداری وب 3 همچنین گنج یابی AR و مجموعه های دیجیتالی را از جمله ویژگی های دیگر ارائه می دهد. ویزا از راه حل جدید تعامل و پلتفرم وفاداری وب 3 رونمایی کرد که برای پاسخگویی به نیازهای دیجیتالی در حال تکامل مصرف کنندگان امروزی طراحی شده است و تجربیات همه جانبه ای مانند جوایز بازی سازی شده، گنج یابی واقعیت افزوده و راه های جدید برای بازخرید امتیازات وفاداری را ارائه می دهد.

در ویدئوی تبلیغاتی این سرویس آمده است:

برنامه‌های وفاداری سنتی صرفاً مبادله‌ای از هزینه‌ها و پاداش‌ها هستند، اما مصرف‌کنندگان در ازای وفاداری خود، تقاضای بیشتری دارند. وفاداری Web3 فراتر از گسترش توانایی برندها برای پاداش دادن به مشتریان برای همه چیز است.

معاون ویزا و رئیس بخش صدور راه حل های جهانی، چشم انداز در حال تغییر تعامل بین مصرف کنندگان و برندها را برجسته کرد. او تاکید کرد که راه حل جدید وفاداری دیجیتال، برندها را قادر می سازد تا برای تعامل و تراکنش های فعال با مشتری جوایزی ارائه دهند و تجربه دیجیتال و فیزیکی یکپارچه را تسهیل کنند. پیرز گیلمور گفت:

«مصرف‌کنندگان به دنبال تعامل با برندها به روش‌های جدید هستند و برنامه‌های وفاداری سنتی در دهه گذشته تکامل نیافته‌اند. تصور کنید که یک مجموعه دیجیتال منحصر به فرد را به دست آورید، چه خرید بلیط یک رویداد ورزشی یا شرکت در یک گنج یابی واقعیت افزوده.

این گزارش ها تغییر در انتظارات مصرف کنندگان برای برنامه های وفاداری را نشان می دهد که به دنبال پاداش هایی فراتر از سیستم های سنتی مبتنی بر امتیاز هستند. مشتریان اکنون به دنبال جوایز مبتنی بر تعامل هستند، بیش از 77٪ در سطح جهانی به تجربیات دنیای واقعی ارزش می دهند و 60٪ تجربیات متناسب با ترجیحات خود را ترجیح می دهند.

راه حل جدید ویزا قرار است به عنوان پلی بین نوآوری های web2 و web2 عمل کند و به برندها “پلتفرم سازمانی قابل تنظیم” را برای ایجاد تجربیات فراگیر ارائه دهد. مشتریان می‌توانند از دیجیتال برای دریافت جوایز برای تجربیات در بخش‌های مختلف، از جمله سفر و ورزش استفاده کنند.

این پلت فرم وفاداری Web 3 که به طور خاص برای برندهایی که به دنبال رشد برنامه های پاداش وفاداری خود هستند، مجموعه های دیجیتال را به عنوان یک ویژگی اصلی معرفی می کند که از سیستم های سنتی مبتنی بر امتیاز فاصله دارد.

مشتریان می توانند آنچه را که می توان در واقعیت افزوده (AR) که در نقشه ها و در اشکال مختلف تعاملی دیگر جاسازی شده است، به دست آورند، بازخرید و جمع آوری کنند و تجربه برنامه وفاداری را عمیق تر کنند.

بنا بر گزارش ها، پلتفرم این برند برای سهولت استفاده طراحی شده است و نیاز به توسعه دهندگان Web 3 را از بین می برد، به این امید که بتواند دامنه خود را برای برندها برای ایجاد و مدیریت توکن ها، مجموعه ها و کمپین های دیجیتال گسترش دهد. همچنین این قابلیت را دارد که برندها با یک فرآیند ثبت نام با دو کلیک با هدف ساده‌سازی تعاملات کاربر، کیف پول‌های برند سفارشی را توسعه دهند.

بنابراین، ممکن است در آینده ای نزدیک شاهد ورود کیف پول های وب 3 برند به بازار باشیم. این پلتفرم همچنین شامل یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) یکپارچه با قابلیت‌های راه‌اندازی رویداد در زمان واقعی و مدیریت داده‌های شخص اول است که برای تعامل و درک مؤثر مشتری ضروری است.

علاوه بر این، این راه حل طیف گسترده ای از ویژگی های تعامل با مشتری را ارائه می دهد. اینها شامل بلیط های رویداد دیجیتال یا قرعه کشی، دسترسی دیجیتال با توکن ها برای باز کردن قفل نقاط، سکه های وفاداری است که می توانند در شکار رفتگران با حصار جغرافیایی استفاده شوند و کوپن های دیجیتال.

این ویژگی‌ها برای افزودن انعطاف‌پذیری به برنامه وفاداری طراحی شده‌اند و به برندها اجازه می‌دهند رویکرد خود را بر اساس مخاطبان و اهداف خاص خود سفارشی کنند.

یکی از ویژگی های قابل توجه این راهکار، امکان صادرات اشیا و تجربیات دیجیتال بر اساس تراکنش های کارتی است. هدف این ادغام راه‌حل‌های پرداخت دیجیتالی تثبیت‌شده Visa با پلتفرم جدید web3 ایجاد تجربه‌ای یکپارچه‌تر برای مشتری، افزایش وفاداری مشتری و تعامل مداوم با برند است.

تایلر موبیوس، مدیرعامل شریک web3 ویزا در این سرمایه گذاری، اشتیاق خود را برای همکاری با ویزا ابراز کرد. وی تاکید کرد که:

“این مشارکت فقط برای افزایش پاداش مشتری نیست. این در مورد بازتعریف تبادل ارزش بین برندها و مصرف کنندگان در دنیای پرداخت موبایلی است.

SmartMedia Technologies از یک پروتکل مبتنی بر بلاک چین به نام پروتکل SmartNFT استفاده می کند. این پروتکل توسط BLOCKv، شرکتی که آنها خریداری کردند، توسعه یافته است. طبق گزارش‌ها، این پروتکل اجازه ایجاد و انتشار توکن‌های هوشمند را می‌دهد که می‌توانند به صورت پویا در تعدادی از بلاک چین‌های پیشرو تقسیم شوند. این بدان معناست که SMT به یک بلاک چین تکیه نمی کند، بلکه می تواند با چندین بلاک چین کار کند و انعطاف پذیری و سازگاری بیشتری را ارائه دهد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا