اخبار وب 3

ویزا پلتفرم وفاداری Web3 را رهبری می کند

غول پرداخت های دیجیتال پنجشنبه اعلام کرد که ویزا یک پلتفرم وفاداری Web3 را راه اندازی می کند که شامل جوایز بازی و یک گنج یابی همه جانبه است.
به اصطلاح پلتفرم تعامل با مشتری به برندها اجازه می دهد تا کیف پول دیجیتالی ایجاد کنند که در آن امتیازها را ذخیره کرده و به تجربیات کاربر پاداش دهند.
بر اساس تجربه مشتری و شرکت مدیریت وفاداری Bond's The Loyalty Report که با بیش از 60000 مصرف کننده در سراسر جهان مصاحبه کرد، بسیاری از مشتریان به دنبال دریافت پاداش برای تعامل با برندها هستند، نه فقط برای خرید کالاها یا خدماتشان.
به طور خاص، این گزارش اشاره می‌کند که مشتریان به احتمال زیاد روابط خود را با برندهایی که معتقدند ارزش‌های مشابهی با آنها دارند ایجاد می‌کنند و برنامه‌های وفاداری هنوز نمی‌توانند از مکانیک برای ادغام این نوع همسویی در برنامه‌های عضویت خود استفاده کنند.

در یک بیانیه مطبوعاتی که توسط Visa بررسی شد، کاتلین پیرس گیلمور، معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس جهانی صدور راه حل، خاطرنشان کرد که برنامه های وفاداری سنتی در دهه گذشته برای نوآوری و تکامل تلاش کرده اند.
پیرز گیلمور گفت:

تصور کنید که یک مجموعه دیجیتال منحصر به فرد را به دست آورید، چه خرید بلیط یک رویداد ورزشی یا شرکت در یک گنج یابی واقعیت افزوده.

او معتقد است راه حل وفاداری جدید ویزا – که با مشارکت پلتفرم وفاداری SmartMedia Technologies طراحی شده است – به برندها اجازه می دهد کیف پول دیجیتالی را به مشتریان خود ارائه دهند تا امتیاز و مزایایی مانند تجربیات آنلاین یا واقعی کسب کنند. سفر، ورزش و سرگرمی در نهایت تجربه وفاداری را که امروزه وجود دارد تغییر می دهد.
پیرز گیلمور گفت:

راه‌حل نوآورانه پلت‌فرم وفاداری مشتری Web3 ما به برندها این امکان را می‌دهد تا به مشتریان نه تنها برای تراکنش‌هایشان، بلکه برای تعامل فعالشان نیز پاداش دهند و راه را برای تجربه‌های دیجیتال و فیزیکی ایمن، یکپارچه و جذاب در نوک انگشتانشان هموار کند.»

ویزا مدت زیادی است که در رمزارز استفاده می شود. در سال 2021، این شرکت یک واحد مشاوره رمزنگاری راه اندازی کرد تا به مشتریان و شرکای خود کمک کند تا در فضا حرکت کنند. در آن زمان، ویزا از برنامه‌های پاداش کریپتو به عنوان یک پیشنهاد احتمالی نام برد که می‌توانست درباره آن مشورت کند.
ویزا لیست مفصلی از شرکا و پروژه های ارزهای دیجیتال موجود دارد. این شرکت دارای برنامه های کارتی با مبادلات متعدد است، در اوایل سال 2020 شروع به تسویه تراکنش ها در USDC کرد و اخیراً به شرکا اجازه ارسال یا دریافت پرداخت از طریق بلاک چین سولانا را داده است.
غول کارت اعتباری تنها شرکتی نیست که به دنبال تغییر قالب پاداش با کمک Web3 است، اما ویزا با غوطه ور شدن در فناوری وفاداری مشتری، چیزی را که مدتی است وجود داشته، اما پذیرفته شده محدودی داشته است، مطرح می کند.
اخیراً، Circle به راه‌اندازی طرح نقطه به رمزنگاری برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاهی تایوانی FamilyMart کمک کرد و استارباکس همچنان لیست‌های انتظار را برای برنامه غنی از ویژگی‌های پاداش اودیسه می‌پذیرد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا