اخبار ارز دیجیتال

پاول رئیس فدرال رزرو می گوید که ایالات متحده در مسیر مالی ناپایدار با افزایش بار بدهی ها قرار دارد

پاول گفت: فدرال رزرو قبل از شروع کاهش نرخ بهره به اعتماد بیشتری به اقتصاد ایالات متحده نیاز دارد.

پاول در مصاحبه ای در 4 ژانویه در 60 دقیقه گفت که اکنون زمان آن فرا رسیده است. پاول گفت که مقامات شروع به رهبری بحث های عمده در مورد کاهش سطح بدهی در اقتصاد می کنند، در دراز مدت ایالات متحده در یک مسیر مالی ناپایدار قرار دارد. این بدان معناست که بدهی سریعتر از اقتصاد رشد می کند.

پاول در طول مصاحبه تکرار کرد که قیمت بیت کوین اواخر هفته گذشته زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره را بین 5.25 تا 5.50 درصد نگه داشت کاهش یافت و بانک مرکزی امیدها به کاهش نرخ در ماه مارس را کمرنگ کرد و گفت که نیاز به اطمینان بیشتری دارد که فشارهای تورمی خواهد بود. فدرال رزرو هنوز منتظر شواهد خوبی از قدرت اقتصادی بود تا اینکه بتواند نرخ های بهره را کاهش دهد، او گفت بعید است که کمیته این کار را انجام دهد جلسه هفتگی ماه مارس این سطح از اطمینان را به ارمغان بیاورد، ما فقط می خواهیم قبل از شروع کار اعتماد بیشتری داشته باشیم. آن گام بسیار مهم برای شروع کاهش نرخ بهره.

کاهش نرخ برای دارایی‌های ریسکی مانند ارزهای دیجیتال و شرکت‌های فناوری رشد محور مانند اپل، انویدیا و سایر سهام‌های بزرگ فناوری صعودی در نظر گرفته می‌شود. زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش می دهد، سرمایه استقراضی ارزان تر می شود، که معمولاً انجام می دهد. پاول گفت که با توجه به رشد کلی فعالیت های مخارج و ریسک پذیری در اقتصاد، معتقد است که تورم در نیمه اول سال جاری به کاهش خود ادامه خواهد داد و بانک مرکزی استراتژی خود را در نشست بعدی کمیته باز فدرال بازار در ماه مارس بررسی خواهد کرد. او افزود: یکی دو چیز که باعث می شود ما بخواهیم زودتر حرکت کنیم، این است که اگر شاهد ضعف در بازار کار باشیم یا اگر شاهد کاهش واقعی تورم باشیم.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا