اخبار ارز دیجیتال

پروتکل گاما برای حمله احتمالی که اتر را خسته کرده است بررسی می کند

به گفته محقق بلاک چین PeckShield، پروتکل DeFi Gamma Strategies به طور بالقوه نزدیک به 500000 دلار در یک اکسپلویت از دست داد.

پروتکل مدیریت دارایی مبتنی بر اتریوم، Gamma Strategies تحقیقاتی را در مورد یک حادثه امنیتی در حال انجام که به طور بالقوه حداقل 211.9 اتر را تخلیه کرده است، اعلام کرد، در 4 ژانویه، محقق بلاک چین، PeckShield یک سوء استفاده به ارزش تقریبی 469000 دلار را شناسایی کرد که به استراتژی های گاما مرتبط بود.

بلافاصله پس از آن، پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) یک حادثه امنیتی بالقوه را تأیید کرد، اما به کاربران اطمینان داد که در صورت نیاز همچنان می توانند وجوه خود را برداشت کنند. گاما بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد، اگرچه این شرکت اکنون در پستی در X (توئیتر سابق) اعلام کرده است که جزئیات بیشتری را در مورد این حادثه پس از تکمیل تحقیقات خود فاش خواهد کرد. در میان این سردرگمی، حساب جعلی X سعی داشت سرمایه‌گذاران واقعی را به یک وب‌سایت فیشینگ هدایت کند، در حالی که از همه کاربران می‌خواست برای جلوگیری از از دست دادن وجوه، همه تأییدیه‌ها را لغو کنند.

پست جعلی لایک و بازدید بیشتری نسبت به توییت اصلی گاما در مورد این حادثه امنیتی دریافت کرد، تا زمانی که تحقیقات کامل شود، به سرمایه گذاران توصیه می شود همه پیوندها را دوباره بررسی کنند و مطمئن شوند که آنها فقط از طریق کانال های رسمی با گاما در تعامل هستند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا