اخبار ارز دیجیتال

پس از اینکه بانک مرکزی امیدوار است نرخ بهره را در ماه مارس کاهش دهد، قیمت بیت کوین کاهش می یابد

پس از اینکه فدرال رزرو نرخ بهره را متوقف کرد و امید به کاهش نرخ در ماه آینده را کاهش داد، بیت کوین 2.5 درصد سقوط کرد.

بیت کوین در 31 ژانویه پس از اینکه فدرال رزرو ایالات متحده تصمیم گرفت نرخ های بهره را بدون تغییر باقی بگذارد، سقوط کرد و امیدها به کاهش بالقوه نرخ در ماه مارس کاهش یافت و یکی از تحلیلگران را بر آن داشت تا مشکلاتی را برای سهام ایالات متحده و بیت کوین پیش بینی کند. در جریان کنفرانس مطبوعاتی کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در 31 ژانویه، فدرال رزرو اعلام کرد که نرخ بهره بین 5.25 تا 5.50 درصد باقی خواهد ماند و افزود که نیاز به اطمینان بیشتری دارد که فشارهای تورمی قبل از حل کاهش نرخ ها مهار می شود.

تونی سیکامور، تحلیلگر IG Markets به کوین تلگراف گفت که احساسات جنگ طلبانه فدرال رزرو می تواند برای سهام ایالات متحده و دارایی های ریسک مانند بیت کوین دردسر ایجاد کند، مگر اینکه گزارش های درآمدی از اپل، آمازون و متا فردا متوقف شود. انتظار می رود در جلسات آتی شاهد عقب نشینی بیشتر در سهام ایالات متحده باشیم که بر سایر دارایی های ریسک تأثیر می گذارد، از جمله بیت کوین، که پس از اعلام FOMC کمی بیش از 2.2 درصد سقوط کرد و در حال حاضر با قیمت 42,590 دلار در این در حال تغییر است، هر چند هنوز 7 افزایش دارد. ٪ برای هفته، طبق داده های TradingView.

فدرال رزرو در بیانیه ای اعلام کرد که کمیته انتظار ندارد تا زمانی که اطمینان بیشتری وجود نداشته باشد که تورم به طور پیوسته به سمت 2 درصد حرکت می کند، مناسب باشد تا محدوده هدف را کاهش دهد و افزود که شاخص های اخیر حاکی از توسعه قوی اقتصادی و ادامه رشد شغلی است. و آنها کاهش بیکاری را به عنوان شواهدی از قدرت ذکر کردند، اما فدرال رزرو بار دیگر قاطعیت خود را تکرار کرد و گفت که اگرچه تورم در سال گذشته کاهش یافته است، اما در سطحی است که کاهش نرخ به هیچ وجه قطعی نیست. خیر، چشم انداز اقتصادی نامشخص است و کمیته همچنان به شدت بر روی ریسک‌های تورمی متمرکز است و کاهش نرخ‌ها اغلب برای دارایی‌های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال و سهام فناوری صعودی در نظر گرفته می‌شود.

زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش می دهد، وام گرفتن از سرمایه را ارزان تر می کند، که فعالیت کلی هزینه و رفتار ریسک پذیر را در اقتصاد افزایش می دهد، سیکامور اضافه کرد که بیت کوین احتمالا بدتر خواهد شد. سیکامور گفت که جلسه صبح امروز FOMC حامیان کاهش نرخ بهره و جریان های ریسک گریزی از گزارش درآمد دیروز را ناامید کرد. مایکروسافت، آلفابت و AMD افزایش یافتند، Sycamore اضافه کرد که سرمایه‌گذاران می‌توانند پیش از بازگشت به منطقه 30000 دلاری متوسط، انتظار رشد تا حدود 45000 دلار را داشته باشند، پس از آن Sycamore گفت که انتظار دارد روند صعودی کلی بیت‌کوین از سر گرفته شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا