اخبار ارز دیجیتال

پشتیبانی از میم سکه بنیاد بهمن؛ کدام memecoin ها واجد شرایط هستند؟

قوانین جدید بنیاد Avalanche برای سرمایه گذاری در پروژه های memecoin این اکوسیستم شامل عدالت، امنیت، ثبات، حضور فعال در بازار و مشارکت جامعه است.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از Crypto Briefing، بنیاد Avalanche امروز سیاست سرمایه گذاری خود را در برنامه Culture Catalyst برای واجد شرایط بودن پروژه های memecoin تحت این طرح ارائه کرد. با ایجاد دستورالعمل‌های روشن، هدف این بنیاد تشویق توسعه پروژه‌های قابل اعتماد و جامعه محور در بلاک چین بهمن است.

برای واجد شرایط بودن، memecoin ها باید راه اندازی و ارائه یک نشانه منصفانه دارند که مالکیت جامعه را تضمین می کند. پروژه ها باید اقدامات ضد شکار غیرقانونی مانند Whitelist را اجرا کنند تا به اعضای واقعی جامعه فرصت عادلانه ای برای مشارکت بدهند.

پروژه‌های MIME همچنین باید بهترین شیوه‌های امنیتی، از جمله ممیزی‌ها و قراردادهای تایید شده را دنبال کنند تا از یک محیط کاربری مطمئن و قابل اطمینان اطمینان حاصل شود.

علاوه بر این، بنیاد بهمن معیارهای خاصی را برای این معیارها تعیین کرده است که شامل موارد زیر است:

  • حداقل 2000 آدرس کیف پول منحصر به فرد، با 100 دارنده برتر، به استثنای آدرس های صرافی های متمرکز و دارای کمتر از 60٪ از کل عرضه.
  • بیش از 200 هزار تومان نقدی.
  • 50 یا بیشتر ارائه دهندگان نقدینگی.
  • حداقل عمر یک ماه
  • ارزش بازار بیش از 1 میلیون دلار
  • میانگین حجم معاملات روزانه حداقل 100000 دلار در صرافی های غیرمتمرکز Avalanche برای حداقل دو هفته.

با دستورالعمل ها و الزامات جدید، بنیاد بهمن قصد دارد پروژه هایی را تشویق کند که نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه حس اجتماعی و مشارکت را نیز تقویت می کنند. همچنین هدف آن پرورش یک اکوسیستم متنوع و گسترده است.

برنامه فرهنگ کاتالیزور بنیاد بهمن که سال گذشته راه اندازی شد، برای حمایت از ابتکارات اکوسیستم طراحی شده است. این پروژه ها می توانند memecoin، NFT یا سایر توکن های ایجاد شده در پلتفرم Avalanche باشند.

منبع

cryptobriefing.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا