اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد سوزاندن 84 میلیارد بانک در دست بررسی است. قیمت BONK در آستانه ثبت یک رکورد جدید است!

قیمت بانک میم کوین (BONK) پس از افت در ساعات اولیه امروز، در پایین ترین سطح روزانه 0.00002 دلار قرار گرفت. در اواخر روز، پیشنهاد سوزاندن 84 میلیارد توکن BONK، احساسات جامعه را مثبت کرد و باعث افزایش قیمت این ارز دیجیتال شد.

در زمان نگارش این مطلب، قیمت این بانک با 24.3 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00002636 دلار رسیده است.

بر اساس گزارش ها، پس از پیشنهاد سوزاندن توکن مذکور، حجم معاملات بانک با افزایش 169 درصدی به بیش از 570 میلیون دلار رسید که نشان دهنده علاقه مجدد سرمایه گذاران به این توکن است.

این پیشنهاد هنوز در دست بررسی است و نهایی نشده است، اما اثرات آن به وضوح در بازار قابل مشاهده است. اگر این طرح در آینده تصویب شود، قیمت BONK می تواند یک بالاترین تاریخ جدید را ثبت کند.

شاخص های فنی در نمودار قیمت BONKUSD نشان دهنده ادامه حرکت صعودی است. به عنوان مثال، شاخص جریان پول (MFI) عدد 53 را نشان می دهد که نشان دهنده ادامه جریان سرمایه به بازار است.بنک-قیمت-افزایش-10-as-treasury-proposes-84b-token-burn-

علاوه بر این، اندیکاتور MACD به منطقه مثبت و بالای خط سیگنال خود رسید که نشان دهنده روند رو به رشد است. به علاوه هیستوگرام این اندیکاتور افزایش فشار خرید را نشان می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در 57 قرار دارد که از سناریوی افزایش مداوم پشتیبانی می کند.

این بانک در حال حاضر به دنبال شکل گیری الگوی دو کفی، هدف قیمت 0.000036 دلار را دارد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا