اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی بازار و کارشناسان در مورد تاثیر نصف شدن بر قیمت بیت کوین

84 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی انجام شده توسط Bitget معتقد به افزایش شدید قیمت بیت کوین پس از نصف شدن هستند. چهار کارشناس و موسسه معتبر نیز این فرضیه را تایید می کنند.

با توجه به کوین اکسو و به نقل از CryptoPotito، مطالعه انجام شده توسط BitGet چشم انداز مثبت بازار بیت کوین را پس از نصف شدن در سال 2024 نشان می دهد. در همین حال، شرایط بازار طی چند روز گذشته اندکی بهبود یافته است.

نصف شدن بعدی بیت کوین احتمالا در آوریل 2024 اتفاق می افتد و سرمایه گذاران در حال تجزیه و تحلیل اثرات بالقوه آن هستند. نظرسنجی Bitget با شرکت 9748 نفر از کشورهای اروپایی، کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا، آمریکای جنوبی و منطقه MENA انجام شد. از آنها، 84 درصد پیش بینی می کنند که بیت کوین پس از نصف شدن از ATH قبلی خود یعنی 69000 دلار فراتر خواهد رفت.

در این میان، خوش بینی شرکت کنندگان اروپای شرقی اندکی کمتر است. بیش از نیمی از شرکت کنندگان از این منطقه پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین پس از نصف شدن بین 30000 تا 60000 دلار خواهد بود. از این تعداد، 30 درصد معتقدند که بیت کوین از 60000 دلار فراتر خواهد رفت.حدود 70 درصد اعلام کرده اند که می خواهند در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. این روند در منطقه منا و اروپای شرقی نسبتاً بیشتر است.

به طور خلاصه و طبق این نظرسنجی، نظر اروپا در مورد تاثیر نصف شدن بر قیمت بیت کوین محتاطانه تر است. اما در سایر مناطق، امید به جهش قیمت این ارز دیجیتال نسبتاً بیشتر است. به خصوص در منطقه MENA و آمریکای لاتین، بسیاری از شرکت کنندگان بر این باورند که بیت کوین در بازار صعودی بعدی از مرز 100000 دلار عبور خواهد کرد.

پیش بینی قیمت بیت کوین از چهار سرمایه گذار و موسسه محترم

در همین حال، اسکات ملکر، لقب گرگ همه خیابان ها، در مقاله این هفته خود در مجله Thestreet، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین پس از نصف شدن می تواند به 240000 دلار برسد. ملکر تاجر، سرمایه‌گذار، نویسنده و میزبان پادکست Wolf of all Streets است. او در سال 2020 برنده جایزه بایننس اینفلوئنسر سال شد.

ملکار ضمن تشریح نصف شدن فنی بیت کوین و تاثیر آن بر عرضه و درآمد ماینرها، افزایش 250.86 درصدی قیمت این ارز را نسبت به ATH قبلی آن (پس از نصف شدن در سال 2020) بررسی کرد. او گفت که اگر چنین رشدی تکرار شود به سطح 240 هزار دلار می رسیم.

علاوه بر او، بسیاری از سرمایه گذاران دیگر نسبت به افزایش قیمت بیت کوین پس از نصف شدن خوشبین هستند. به عنوان مثال باید به پیش بینی بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری SkyBridge، آنتونی اسکاراموچی اشاره کرد که قیمت بیت کوین در نیمه دوم سال 2025 به 170000 دلار خواهد رسید.

همچنین بانک بین المللی استاندارد چارترد در اوایل فوریه (ابتدای باخمن 1402) پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در سال آینده به بیش از 200 هزار دلار خواهد رسید. تیم دریپر، سرمایه‌گذار معروف نیز در مورد افزایش قیمت اولین ارز دیجیتال جهان در سال جاری به سطح 250 هزار دلار صحبت کرد. او حتی این احتمال را هم در نظر نمی گیرد که مردم در سال های آینده علاقه ای به سرمایه گذاری با دلار آمریکا نداشته باشند.

تحلیل شما از روند قیمت بیت کوین در ماه های منتهی به نصف شدن و پس از آن چیست؟

منبع

Cryptopotato.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا