اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی تحلیلگران برای افزایش بازار بعدی؛ کدام ارزهای رمزپایه پیشرو خواهند بود؟

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم تحلیلی Santiment، توکن‌های هوش مصنوعی (AI) بار دیگر در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته‌اند که نشانه‌ای از تمرکز مجدد فعالان بازار بر روی این بخش است. در این راستا، برخی از کارشناسان معتقدند که توکن‌های هوش مصنوعی از جمله FET، Singularity Net (AGIX)، Ocean Protocol (OCEAN) و Bittensor (TAO) می‌توانند پیش‌آگهی‌های رالی بعدی در بازار ارزهای دیجیتال باشند.

یکی از داغ ترین موضوعات در دنیای ارزهای دیجیتال، استفاده از هوش مصنوعی در تجارت، نوآوری و تمرکززدایی است. علاقه به این موضوعات باعث شده تا سرمایه گذاران به توکن های هوش مصنوعی توجه کنند.
در این میان خبر مشارکت سه پروژه بزرگ هوش مصنوعی و تشکیل اتحاد ASI نیز بر جذابیت این حوزه افزود. همانطور که قبلا در Crypto News گزارش شده بود، سه شرکت Fetch.AI، SingularityNet و Ocean Protocol تصمیم گرفته اند توکن های خود را ادغام کنند و یک هوش مصنوعی فوق هوشمند (ASI) ایجاد کنند.

ارزش کاملاً رقیق شده توکن ASI حدود 7.5 میلیارد دلار تخمین زده می شود و برای نهایی کردن آن، هر یک از این پروتکل ها فرآیند رأی گیری جداگانه ای را در بین دارندگان توکن خود انجام دادند. بر اساس گزارش ها، اکثریت دارندگان توکن به این پیشنهاد رای مثبت دادند. شایان ذکر است که این یکپارچه سازی عملکرد مستقل هر پروتکل را تحت تاثیر قرار نمی دهد، اما روند یکپارچه سازی هوش مصنوعی و بلاک چین را تسریع می بخشد و نقطه عطفی برای این حوزه خواهد بود.
در حال حاضر قیمت Fetch.AI، SingularityNet، Ocean Protocol و Bittensor توکن در حال کاهش است و در بازه روزانه به ترتیب 4.78، 4.33، 5 درصد و 6.05 درصد کاهش داشته است. با این حال، کارشناسان بر این باورند که این نوع توکن ها می توانند در دراز مدت رشد قابل توجهی داشته باشند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا