اخبار وب 3

پیش بینی صنعت Metaverse انگلستان تا سال 2024

گزارش شده است که امسال برای صنعت متاورس انگلستان سالی کند بوده است. پس از افزایش محبوبیت جریان اصلی پس از تغییر نام فیسبوک به متا در سال 2022، علاقه به فناوری و آوردن زندگی واقعی به دنیای مجازی در سال 2023 کاهش یافت.
بسیاری از مردم تصور می کردند که این علاقه رو به کاهش و موفقیت تجاری محدود به این معنی است که انقلاب متاورس مرده و قبل از شروع واقعی آن از بین رفته است. اما بسیاری هنوز دلیلی برای خوش بین بودن به این صنعت دارند.

سرمایه گذاری نهادی تا حدودی در طول سال ادامه یافت و دورهای تأمین مالی برای استارت آپ هایی مانند Hadean، Karta و Geeiq نشان داد که هنوز امیدی برای رویای دنیای مجازی آنلاین جهانی وجود دارد.

برای صنعت Metaverse، سال 2024 یک آزمون واقعی خواهد بود تا ببیند آیا می تواند بر مشکلات رو به رشد غلبه کند و ارزش واقعی را به دست آورد. UKTN با اعضای صنعت Metaverse صحبت کرد تا بداند در سال آینده چه چیزی را باید انتظار داشت.

صنعت متاورس بریتانیا برای رشد در سال 2024 آماده است که با همگرایی فناوری های بازی، VR/XR و web3 تقویت می شود. هدست هایی مانند موفقیت، تقاضا برای تجربه های غوطه ور در متاورس را افزایش می دهند. شرکت‌های بازی در حال ادغام عناصر فراجهان در محصولات خود هستند و فرصت‌های جدیدی برای فعال‌سازی برند ایجاد می‌کنند.
به گفته هرمان نارولا، بنیانگذار و مدیر عامل Improbable:

ادغام بخش‌های بازی و وب 3 منجر به ایجاد اکوسیستم استارت‌آپی قوی‌تر، نوآورانه‌تر و چابک‌تر می‌شود و شرکت‌ها منابع و تخصص خود را برای توسعه برنامه‌های کاربردی نوآورانه تجمیع می‌کنند.»

علاوه بر این، کریگ بدیس، مدیرعامل Hadean اظهار داشت:

این تصور غلط وجود دارد که ایجاد یک تجربه بزرگ و پر زرق و برق برای جذب و حفظ کاربران کافی است. این اشتباه است. متاورس یکبارمصرف بارها و بارها ثابت کرده است که عمر طولانی یا کاربردی ندارد و از این رو به یک ترفند بازاریابی کم عمق تبدیل شده است. در عوض، تمرکز باید بر پرورش جوامع و توانمندسازی مردم برای ایجاد و شکل دادن به منظره مجازی خود باشد.
لحظه بزرگ بعدی در متاورژن به طور کامل توسط جوامع مشترک ایجاد و مدیریت خواهد شد. ما در حال حاضر شاهد قدرتی هستیم که جوامع برای تجربیات مجازی جدید، چه هنر، موسیقی و یا بازی به ارمغان می آورند. این نوآوری خلاق، Metaversion را با تجربیات بی‌سابقه و هیجان‌انگیز تقویت می‌کند – این فضا را تماشا کنید.

از آنجایی که پلتفرم‌های Metaverse به توسعه ویژگی‌های خرید خود ادامه می‌دهند، شروع آزمایش تجارت الکترونیک برای آنها یک پیشرفت طبیعی است. در طول سال آینده، ما شاهد کار برندهایی مانند آمازون و Shopify با پلتفرم‌های مختلف Metaverse خواهیم بود تا بر روی آن‌ها اجرا شوند – خرید آنلاین را به سطح جدیدی ارتقا می‌دهند.
از آنجایی که محصولات بیشتر و بیشتری برای خرید در Metaverse در دسترس هستند، مردم به زودی خرید در دنیای واقعی را با خرید در Metaverse جایگزین خواهند کرد.
مطابق با بنیانگذار و مدیر عامل، Karta:

به جای اسکن کاتالوگ اسباب بازی ها برای هدایا، بچه ها لیست آرزوهای کریسمس خود را از طریق Metaverse برای والدین خود ارسال می کنند. این تغییر در تجارت الکترونیک به زودی مورد استقبال همه قرار خواهد گرفت زیرا جمعیت شناسی Metaverse به سمت مخاطبان مسن تر و بالغ تر تغییر می کند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا