اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت دوج کوین پس از جابه‌جایی عظیم ۳۳۰ میلیون توکن به دست نهنگ‌ها!

در برابر شرایط نزولی حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال، قیمت Dogecoin (DOGE) افزایش یافته است. به نظر می رسد این افزایش قیمت به فعالیت عظیم نهنگ های DOGE مربوط می شود. فعالیت های اخیر این نهنگ ها توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

نزدیک به 330 میلیون توکن DOGE در 24 ساعت گذشته و همزمان با افزایش قیمت جابه‌جا شد و خوش‌بینی نسبت به قیمت آتی این ارز دیجیتال ایجاد کرد.

توکن های DOGE در 2 تراکنش عظیم منتقل شدند. در تراکنش اول، 250 میلیون توکن به ارزش 49.49 میلیون دلار از یک آدرس نامعلوم به پلتفرم معاملاتی رابینهود منتقل شد و در تراکنش دوم، 83.10 میلیون توکن از همان پلتفرم معاملاتی از یک آدرس نامعلوم برداشت شد.

در همین حال، همانطور که توسط CoinGape در چند روز گذشته گزارش شده است، نزدیک به 2 میلیارد توکن DOGE در چند روز گذشته جابه جا شده است که باعث گمانه زنی های مختلفی شده است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت توکن DOGE با 17.5 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.2152 دلار رسیده است. شایان ذکر است که این توکن امروز بار دیگر از سطح روانی 0.2 دلار عبور کرد که منجر به خوش بینی بیشتر به آینده این ارز دیجیتال شد.

داده های Coinglass نشان می دهد که شاخص نرخ باز این توکن 17.14 درصد و حجم معاملات آن 54.37 درصد افزایش یافته است.

این ارقام نشان دهنده علاقه و مشارکت فزاینده تجار و سرمایه گذاران است. علاوه بر این، نرخ موزون سرمایه (OI-Funding Rate Weighted) نیز به 0.0726 دلار رسید که چشم انداز صعودی قیمت Dogecoin را تأیید می کند.

شاخص RSI نیز در سطح 67 قرار دارد که نشان دهنده پتانسیل صعود قیمت است. از آنجایی که این اندیکاتور هنوز وارد منطقه اشباع خرید نشده است، همچنان جا برای ادامه رالی وجود دارد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا