پیش بینی ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت ریپل تا سال 2025; آیا XRP به 21 دلار خواهد رسید؟

آیا قیمت ریپل به 21 دلار خواهد رسید؟ یک تحلیلگر معروف رمزنگاری با نام مستعار CoinsKid به بیش از 270000 دنبال کننده یوتیوب خود گفت که Ripple احتمالاً از 0.63 دلار به 21 دلار می رسد.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از cryptoglobe، CoinsKid با تمرکز ویژه بر شاخص های فنی ادعا می کند که اگر قیمت ریپل از 1.30 دلار بیشتر شود، این احتمال وجود دارد که تا سال 2025 با ادامه روند صعودی، قیمت ریپل محدود شود. به 21 دلار

این تحلیلگر خاطرنشان می کند که ریپل از سال 2020 به طور کلی روند صعودی بلندمدت خود را حفظ کرده است و این بر خوش بینی وی تأثیری نداشته است.

بررسی داده‌های امسال به ما نشان می‌دهد که ارزش بازار ریپل نسبت به اوج خود در سال جاری نزدیک به 10 میلیارد دلار کاهش یافته است. حتی زمانی که دادگاه به نفع ریپل رای داد و قیمت این ارز دیجیتال افزایش یافت، پس از مدت کوتاهی ریپل تمام سود خود را از دست داد و به نقطه قبلی بازگشت. این کاهش قیمت ممکن است به دلیل این باشد که یک قاضی فدرال اخیراً حکم قاضی در پرونده ریپل را لغو کرده است.

بر خلاف دیدگاه خوشبینانه CoinsKid، تعدادی از تحلیلگران از افت احتمالی قیمت ریپل به زیر 0.50 دلار خبر داده اند و چندان به آینده این ارز دیجیتال خوش بین نیستند. شاید رد درخواست تجدیدنظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علیه حکم صادر شده در پرونده ریپل بتواند سرنوشت این ارز رمزنگاری شده محبوب را روشن تر کند و خریداران را به آینده امیدوارتر کند.

منبع

کریپتوگلوب

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا