اخبار ارز دیجیتال

پیش فروش NatCoin راه اندازی شد. چگونه امتیازات NE را خرید و فروش کنیم؟

NotCoin به بازیکنان برتر خود اجازه می دهد تا قبل از ایردراپ توکن NOT، سکه های استخراج شده خود را از طریق کوپن های NFT معامله کنند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از DeCrypt، NatCoin، بازی ویروسی برد-برد در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام، از راه اندازی کوپن های پیش فروش در روز پنجشنبه خبر داد. NFT هایی که در شبکه TON فعال هستند و به بازیکنان سطح بالا اجازه می دهند تا توکن های NE آینده خود را قبل از انتشار توکن اصلی معامله کنند. در واقع طبق اعلام تیم NatCoin، این مراحل قبل از ایردراپ در حال بررسی است.

حداقل مقدار Notcoin استخراج شده مورد نیاز برای تبدیل به کوپن NFT 10 میلیون سکه است و پس از تولید کوپن سکه 10 میلیونی، کوپن سکه 100 میلیونی موجود است. به این ترتیب، کوپن‌ها فقط برای بازیکنان فعالی در دسترس هستند که حداقل سکه‌های هشت رقمی در بازی جمع‌آوری کرده‌اند. برای خرید این کوپن ها، کاربران باید 0.1 دلار کارمزد تراکنش را در قالب توکن ToonCoin بپردازند.

کوپن ها را می توان برای معاملات NE قبل از راه اندازی توکن استفاده کرد و در هنگام راه اندازی به توکن های NE تبدیل کرد. اگر بازیکنان علاقه ای به معاملات قبل از بازار ندارند، نباید شرکت کنند. آنها به سادگی می توانند موجودی Notcoin درون بازی خود را با NOT در آینده مبادله کنند.

NatCoin یک بازی مبتنی بر تلگرام است که در آن کاربران روی تصویر یک سکه ضربه می زنند تا سکه های درون بازی کسب کنند. تیم پشتیبان Notcoin اخیراً تأیید کرده است که یک airdrop به پایگاه بازیکنان بازی با 26 میلیون کاربر انجام خواهد شد که احتمالاً اواخر مارس یا اوایل آوریل هدف قرار خواهد گرفت.

مشخص نیست که ارز درون بازی با چه نرخی با توکن NOT مبادله می شود، اما سیستم کوپن NFT به بازیکنان اجازه می دهد تا در مورد ارزش آتی توکن حدس و گمان کنند.

بزرگترین فروش کوپن در روز پنجشنبه از طریق بازار NFT Getgems در شبکه Tun، NFT 100 میلیون Natcoin بود که به قیمت 2760 دلار فروخته شد. کوپن های NFT دارای حق امتیاز 20٪ هستند که سود حاصل از آن برای تامین مالی استفاده می شود.

برای تبدیل امتیاز نات کوین به کوپن NFT (کوپن) در ربات تلگرام گزینه Trade را کلیک کرده و مبلغ واچر مورد نظر را وارد کنید. سپس کیف پول تلگرام خود را وصل کرده و با پرداخت هزینه آن تا چند دقیقه دیگر توکن های NFT مربوطه را دریافت خواهید کرد.

اعضای تیم NatCoin روز پنجشنبه در Space on Platform X (توئیتر سابق) شرکت کردند، جایی که سیستم کوپن را توضیح دادند و همچنین نحوه انتشار توکن را در آینده نشان دادند. تیم توضیح داد که هر بار که شخصی با سکه‌های درون بازی خود یک بوست می‌خرد، آن توکن‌ها سوزانده می‌شوند.

NatCoin همچنین به تدریج موجودی توکن بازی بازیکنانی که 30 روز یا بیشتر غیر فعال بوده اند را می سوزاند. به گفته سازندگان در روز پنجشنبه، بیش از 5 میلیارد سکه در بازی در دو روز سوزانده شده است موجودی کاربران غیرفعال تا زمانی که دوباره بازی کنند به میزان 5% در روز سوزانده می شود.

در این جلسه در X، تیم NOTCoin اشاره کرد که حداکثر تخصیص توکن به کاربران حداکثر 0.03٪ از کل عرضه توکن است. به گفته آنها، کاربرانی که بسیاری از بازیکنان دیگر را برای پیوستن به Notcoin دعوت کرده اند، بیشترین شانس را برای دریافت بیشترین سکه دارند.

پس از راه اندازی، NatCoin توسط یک سیستم DAO اداره می شود که در حال حاضر 158000 عضو دارد. در حالی که تیم دقیقاً اعلام نکرده است که DAO مسئول چه چیزی خواهد بود یا چه پیشنهادهایی به رأی گذاشته خواهد شد، توسعه دهندگان به یک بازی متا در NatCoin اشاره کردند که در آن یک کلیپ صوتی حاوی کد مورس است. طبق گفته تیم، 158000 کاربر کد مورس را در کلیپ مشاهده کردند و کد را در برنامه Notcoin خود ضربه زدند. کاربرانی که این کار را انجام دادند، یک پیام تلگرامی مرموز از ربات Notcoin دریافت کردند که از آنها می‌پرسید: «قرص قرمز یا قرص آبی؟» کاربرانی که قرص قرمز را انتخاب کردند به NOT DAO هدایت شدند تا بتوانند مانیفست DAO را بخوانند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا