اخبار ارز دیجیتال

چندین لایحه سنای ایالات متحده با تعریف CBDC از پول مخالف است

این لوایح می تواند موانع قابل توجهی برای CBDCها در ایالات متحده ایجاد کند.

لایحه‌هایی علیه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به عنوان پول در ایالت‌های یوتا، کارولینای جنوبی، داکوتای جنوبی و تنسی ثبت شده است. این لوایح CBDC را از تعریف پول حذف می کند و می تواند موانع قابل توجهی برای CBDC در ایالات متحده ایجاد کند. در 12 ژانویه، سناتور ایالتی فرانک نیسلی لایحه ای را در سنای تنسی ارائه کرد که بر اساس کد تجاری یکنواخت تنسی (UCC)، پول یک قانون است. وسیله مبادله مجاز است، اما لایحه پیشنهادی او عبارت “بدون ارز دیجیتال بانک مرکزی” را به تعریف اضافه می کند.

UCC مجموعه ای جامع از قوانین استاندارد است که بر معاملات تجاری در ایالات متحده حاکم است. این یک چارچوب ثابت برای معاملات و معاملات تجاری در سراسر ایالت ها فراهم می کند. در مجلس نمایندگان یوتا، نماینده تایلر کلنسی لایحه 164 مجلس را در 4 ژانویه معرفی کرد. با معرفی، لایحه پیشنهادی ارز دیجیتال بانک مرکزی را به عنوان شکل دیجیتالی پول منتشر شده توسط نهادهای دولتی مانند فدرال رزرو ایالات متحده، دولت های خارجی، توصیف می کند. بانک‌های مرکزی یا ذخایر، سیستم‌هایی که مستقیماً توسط این نهادها قابل دسترسی یا تأیید اعتبار هستند.

لایحه پیشنهادی CBDC یوتا روشن می کند که ارز دیجیتال بانک مرکزی در این ایالت پول قانونی نیست و عملاً CBDC را از تعریف پول تحت قانون مناقصه قانونی در یوتا مستثنی می کند و سناتور شین مارتین، سناتور ایالت کارولینای جنوبی UCC، لایحه 861 سنا را در نوامبر ارائه کرد. . 30. پرونده 2023، مانند تنسی UCC کارولینای جنوبی، پول را به عنوان یک وسیله مبادله مجاز تعریف می کند، اما لایحه پیشنهادی S861 اضافه می کند که اصطلاح “ارز دیجیتال بانک مرکزی” در این تعریف گنجانده نشده است.

در داکوتای جنوبی، وزارت کار و مقررات از رئیس کمیته بازرگانی و انرژی سنا خواست تا لایحه 58 سنا را در 9 ژانویه معرفی کند، که اضافه می کند که پول شامل ارز دیجیتال بانک مرکزی همانطور که در قانون تعریف شده است نمی شود. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا لایحه‌ای را امضا کرد که استفاده از CBDCها را در این ایالت محدود می‌کند، استفاده از CBDC‌های صادر شده توسط دولت‌های خارجی را ممنوع می‌کند و از سایر ایالت‌ها می‌خواهد از کدهای تجاری خود برای اجرای ممنوعیت‌های مشابه استفاده کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا