اخبار وب 3

چگونه بلاک چین صنعت استریم را از طریق مدل های تجاری جدید متحول می کند

OTT و فیلم‌ها را متحول می‌کند و تماشای غیرفعال را به یک تجربه تعاملی با استفاده از زیرساخت‌های بلاک چین و اقتصاد تبدیل می‌کند.
EarnTV با ترکیب جادوی یکپارچه‌سازی بلاک چین، فناوری پیشرفته و سطح بالایی از امنیت، ماموریت دارد صنعت فیلم و تلویزیون را متحول کند.
در عصری که با تکنولوژی در حال تکامل مشخص می شود، به نظر می رسد که پخش کننده های سنتی، از جمله پلتفرم های استریم Web2 و کانال های تلویزیونی کلاسیک، پشت این منحنی هستند.
Streaming Web 2 برای مدت طولانی استانداردی برای ارائه محتوای دیجیتال بوده است. سرویس هایی مانند Spotify و Hulu به نام های معروف تبدیل شده اند. با این حال، همه آنها پلتفرم های متمرکز هستند که توسط یک شرکت کنترل می شوند. این تمرکز به این شرکت ها تأثیر قابل توجهی بر محتوای موجود، نحوه ارائه آن و مدل های قیمت گذاری اعمال شده برای مصرف کنندگان می دهد.
همچنین، جریان Web2 فاقد عناصر تعاملی است که بسیاری از بینندگان مدرن میل دارند. برخلاف برخی از پلتفرم‌های جدیدتر که تعامل و تعامل بین بینندگان را تشویق می‌کنند، جریان سنتی Web2 فرصت‌هایی را برای مخاطبان فراهم نمی‌کند تا با یکدیگر تعامل داشته باشند و تجربیات خود را در حین مصرف محتوا به اشتراک بگذارند.

در مقابل، ظهور جریان وب 3، که مبتنی بر فناوری است، نشان دهنده یک تغییر دگرگون کننده به سمت تمرکززدایی است. در اینجا، هنرمندان اقتدار پیدا می‌کنند، قیمت‌های خود را تعیین می‌کنند و قطعه بزرگ‌تری از کیک خلاقانه خود را تضمین می‌کنند. ماهیت غیرمتمرکز بلاک چین، سازندگان را قادر می‌سازد تا بازار را دموکراتیک کنند، در حالی که توکن‌های غیرقابل جایگزین () راه‌های جدیدی را برای کسب درآمد از محتوا باز می‌کنند.
اما این فقط مربوط به سازندگان نیست. این هم مربوط به هواداران است. پلتفرم های استریم وب 3 دارای یک سلاح مخفی متمرکز بر طرفداران هستند: پاداش ها. ارزهای رمزنگاری شده و NFTها همچنین مشارکت را از طریق مدل‌های نوآورانه‌ای مانند «تماشا کردن» تشویق می‌کنند و به بینندگان سهمی ملموس در محتوایی که از آن لذت می‌برند، می‌دهند. طرفداران، رگ حیات دنیای سرگرمی، اکنون می توانند از توکن ها و دیگر امتیازات برای انجام کاری که دوست دارند لذت ببرند – گوش دادن به موسیقی، تماشای ویدیو و شرکت فعال در جامعه. این فقط جریان نیست. این جشن وفاداری طرفداران است که پیوندهای قوی تری بین سازندگان و حامیان اختصاصی آنها ایجاد می کند.

عصر پخش غیرفعال در آستانه انقراض است و یک پروتکل چندمنظوره تحویل محتوای ویدیویی چندمنظوره گواهی بر این تکامل است.
EarnTV از فناوری بلاک چین برای بهبود تجربه مشاهده در بسیاری از زمینه ها استفاده می کند. اول، تراکنش های ایمن و شفاف را از طریق قراردادهای هوشمند ایجاد می کند و پاداش های منصفانه را برای بینندگان تضمین می کند. دوم، ماهیت غیرمتمرکز بلاک چین، واسطه ها را حذف می کند، هزینه ها را کاهش می دهد و پتانسیل درآمد را برای سازندگان محتوا افزایش می دهد. سوم، توکن‌سازی به بینندگان این امکان را می‌دهد که به‌طور یکپارچه برای مشاهده محتوا جوایزی کسب کنند و یک تجربه تماشای یکپارچه و جذاب ایجاد کنند.

تکامل در صنعت پخش و فیلم

این پلتفرم در حال حاضر بیش از 2000 ساعت محتوا از بهترین استودیوهای موجود در اختیار طرفداران فیلم دارد، از جمله عناوینی از برادران وارنر، سونی پیکچرز، یوروپاکورپ و شورلاین اینترتینمنت. همچنین 200 کانال پریمیوم زنده سریع از جمله فیلم، ورزش و موسیقی را معرفی کرد.
اکوسیستم EarnTV توسط توکن ETV خودش نیرو می گیرد. اگرچه در ابتدا به عنوان یک توکن ERC-20 منتشر شد، اما به زودی خانه ای در چندین بلاک چین قابل همکاری پیدا خواهد کرد. این توکن امتیازهای اضافی را برای فعالیت‌هایی مانند مشاهده، لایک کردن، اشتراک‌گذاری محتوا و دعوت از دوستان، و همچنین طرح‌های پاداش جدید از جمله:

  • استریم کنید تا برنده شوید: جوایز ETV به عنوان جبرانی برای مشاهده محتوای تبلیغاتی بینندگان توزیع می شود.
  • به کاسبه بپیچید: EarnTV یک برنامه سفیر دارد که به کاربران اجازه می دهد تا با دعوت از دوستان و خانواده خود برای پیوستن به شبکه، جوایز ارز دیجیتال کسب کنند. هنرمندان و اینفلوئنسرها نیز می توانند به این برنامه بپیوندند.
  • برای کسب پول رای دهید: که در آن کاربران می توانند در مدیریت و سازماندهی رویدادها شرکت کنند و در عین حال برای تلاش های خود پاداش دریافت کنند.
  • توکن ETV: همچنین برای پرداخت های اکوسیستمی استفاده می شود و تخفیف های سخاوتمندانه ای را برای سازندگان محتوا و برندهای تبلیغاتی ارائه می دهد.

برای EarnTV، امنیت و شهرت اولویت‌های اصلی هستند، به همین دلیل است که این پلتفرم اخیراً توسط حسابرس امنیت بلاک چین مورد بررسی قرار گرفت و امتیاز 9.7 از 10 را کسب کرد.
با ممیزی ها، EarnTV مطمئن است که قراردادهای هوشمند آن امن و عاری از آسیب پذیری هستند. این برای شهرت پلتفرم مهم است و باعث افزایش اعتماد کاربران و سرمایه گذاران می شود.
EarnTV با استفاده از فناوری نوآورانه و سطح بالای امنیت خود قصد دارد انقلابی در صنعت پخش و فیلم ایجاد کند و به نفع همه سهامداران باشد. با ورود به عصر وب 3 و بلاک چین، نقش تلویزیون در زندگی ما تکامل خواهد یافت و عصر جدیدی از تعامل و سودآوری را برای همه ذینفعان به ارمغان خواهد آورد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا