اخبار وب 3

چین متعهد است که راه را برای توسعه Web3، NFT باز کند

وزارت علوم و فناوری اعلام کرد:

“من به جلو می روم، و Web3 چین توسعه مدل‌های تجاری جدید مانند توسعه NFT را ترویج می‌کند و کاربرد نوآورانه Web3 را سرعت می‌بخشد.

وزارت علوم و فناوری چین اعلام کرد:

“چین قصد دارد مقاله استراتژی Web3 را برای روشن کردن راه آینده برای صنعت منتشر کند.”

این دپارتمان، همراه با آکادمی علوم چین و انجمن چین برای علم و فناوری، گفت که این سند راهبردی به مسائل مربوط به میراث، نوآوری، امنیت و مسئولیت های دولتی می پردازد. علاوه بر این، این وزارتخانه در نظر دارد تعامل بین بخش های مربوطه را برای ترویج، گسترش تحقیقات بیشتر و تقویت استعدادهای صنعت تقویت کند.
علیرغم ممنوعیت استفاده از ارزهای دیجیتال توسط چین، شهروندان این کشور همچنان به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) روی می‌آورند و وزارت علوم و فناوری گفته است که این موضوع برای توسعه از اهمیت بالایی برخوردار است.

در حال حاضر تعدادی طرح Web3 در چین وجود دارد. وزارت فناوری به همراه اداره فضای سایبری چین مجموعه‌ای از اسناد سیاستی مانند «دستورالعمل‌هایی برای تسریع کاربرد» صادر کرده است. و توسعه صنعتی» و «قوانین مدیریت خدمات اطلاعات بلاک چین» را منتشر کرد.
علاوه بر این، اداره فضای سایبری چین، بخش تبلیغات کمیته مرکزی، دادگاه عالی خلق و سایر بخش‌ها در حال انجام آزمایش‌های بلاک چین در زمینه‌هایی مانند انرژی، حاکمیت قانون، کپی رایت و امور مالی تجارت هستند.
با توجه به پاسخی که به وو جیژوانگ، یکی از اعضای کمیته ملی، نهاد مشاوره سیاسی کشور داده شد:

استراتژی Metaverse و Web3 چین بر روی حوزه‌های کلیدی از جمله امور دولتی و صنعت تمرکز می‌کند، توسعه مدل‌های تجاری جدید مانند توسعه NFT و برنامه‌های کاربردی توزیع‌شده (dApp) را ارتقا می‌دهد و نوآوری و تولید Web3 را پیاده‌سازی می‌کند. این اکوسیستم دیجیتال را تسریع می کند.»

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا