اخبار ارز دیجیتال

کاربران اتریوم اکنون می توانند اعتبار سنجی کامل را مستقیماً از MetaMask انجام دهند

پیشنهاد جدید MetaMask اکنون نیاز به یکپارچه سازی پیچیده یا سخت افزار برای اجرای گره اعتبارسنجی اتریوم را از بین می برد، اما همچنین با 10 درصد تخفیف.

MetaMask، ارائه‌دهنده کیف پول کریپتو، سرویس جدیدی راه‌اندازی کرده است که به کاربران اتریوم اجازه می‌دهد تا گره اعتبارسنجی خود را مدیریت کنند. در 18 ژانویه، ارائه‌دهنده کیف پول کریپتو یک اعتبارسنجی را از طریق پورتفولیوی MetaMask معرفی کرد. طرف سهامدارانی که 32 اتر را واریز می کنند، با قیمت فعلی اتریوم، تقریباً برابر با 78752 دلار است و این کم نیست.

نیازی به ادغام یا سخت افزار نیست و ما اعلام کردیم که گره شما را به صورت ایمن مدیریت می کنیم، پاداش های شما را ساده می کنیم و در عین حال خطرات خرابی و شکست را کاهش می دهیم، سرویس جدید می تواند برای مبتدیان وسوسه انگیز یا غیرمتمرکز باشد زیرا سرمایه گذاری از طریق MetaMask می تواند به مشکلات تمرکز پاسخ دهد. ارائه‌دهندگان بزرگی مانند Lido، نیاز به خرید سخت‌افزار برای مدیریت گره خصوصی اتریوم را نیز نفی می‌کند و احتمال اختلال به دلیل قطع اینترنت را از بین می‌برد.

Consensys که این سرویس را اجرا می کند، هرگز برای بیش از دو سال فعالیت جریمه دریافت نکرده است، اگرچه بیش از 2 میلیارد دلار ETH را در بیش از 33000 اعتبار سنجی مدیریت می کند، سود سهام از طریق MetaMask در حال حاضر 3.8٪ در سال است، اما این پلتفرم نیز دریافت می کند. 10% از جوایز اعتبار سنجی Lefteris Karapetsas، بنیانگذار Rotkiapp ردیاب پورتفولیوی کریپتو، گفت که این سرویس جدید ایده جالبی بود، اما هزینه 10% برای هر کاربر نگران مقایسه با آن بود. از دیگر گزینه های موجود بهتر عمل می کند و آن را به گزینه ای کاملاً غیرجذاب تبدیل می کند.

به گفته Ultrasound.Money، بازده دارایی‌های MetaMask، منهای کارمزد، مشابه چیزی است که Lido با 3.4% ارائه می‌کند. لیدو پلتفرم غالب در صنعت هلدینگ مایع است که در حال حاضر دارای 9.3 میلیون ETH به ارزش 22.9 میلیارد دلار است. 40 درصد از مجموع 28.8 میلیون اتریوم، حدود یک چهارم کل عرضه در گردش اتریوم، در معرض خطر است، علاوه بر ارائه دهندگان سهام غیرمتمرکز، دارندگان اتریوم می توانند از صرافی های متمرکز مانند کوین بیس نیز استفاده کنند که 25 درصد از پاداش ها را در اختیار دارد. برای سهام کاهش می دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا