اخبار وب 3

کارت های نقدی به سبک NFT نشان دهنده آینده Web3 هستند

این شرکت با Hi، یک برنامه نئوبانکداری Web3 که خدمات مبادله ارزهای دیجیتال، بانکداری دیجیتال سنتی و کارت‌های نقدی شخصی‌شده به سبک NFT را ارائه می‌کند، همکاری کرده است.

Yat Siu، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Animoca Brands، پتانسیل قابل توجهی را در سفارشی کردن خدمات مبتنی بر وب 3 می بیند زیرا شرکت او 30 میلیون دلار به پلتفرم Neobank Hi متعهد شده است.

Siu Investments قصد دارد در آینده وب 3 سرمایه گذاری کند، که ترکیبی از تبادل ارز دیجیتال، خدمات بانکداری دیجیتال و یک کارت نقدی رمزنگاری غیر فرار (NFT) قابل تنظیم به عنوان بخشی از اکوسیستم رو به رشد خود است.

سیو که به طور انحصاری با کوین تلگراف صحبت می کرد، گفت که دیدگاه هی برای ارائه کارت نقدی NFT با دیدگاه های او در مورد تعامل فرهنگ و وب 3 تلاقی می کند. کارت بدهی پرچمدار مناسب برای ارزهای دیجیتال به کاربران این امکان را می دهد که کارت های فیزیکی خود را با آواتار NFT خود سفارشی کنند.

“این نمونه ای از تغییر مداوم به سمت شخصی سازی است، جایی که Web3 در نهایت به کاربران قدرت می دهد تا خود و شخصیت خود را به روش های جدید و هیجان انگیز بیان کنند.”

یکی از ویژگی های اصلی این قرارداد، پتانسیل بهبود استفاده از توکن ها و NFT های مختلف Web3 است. اکوسیستم Hi دارای برنامه های مالی است که با پروتکل Hi خود یکپارچه شده است، که یک زنجیره جانبی سازگار با ماشین مجازی اتریوم است.

این دو شرکت همچنین به دنبال اتخاذ یک “مکانیسم احراز هویت انسانی منحصر به فرد” از طریق راه حل احراز هویت انسانی پروتکل Hi هستند.
شان راک، یکی از بنیانگذاران سلام، به کوین تلگراف گفت که راه حل اثبات مفهوم پروتکل به کاستی های عصر web2 می پردازد، جایی که تعداد معدودی از شرکت ها پس از تثبیت خود به عنوان “ارائه دهندگان اعتبار مسلط” کنترل بر داده ها و هویت کاربر دارند.

به گفته Rac، راه حل Hi با استفاده از ساختار دو گره ای این مشکل را حل می کند، که در آن یک مجموعه از گره ها به عنوان اعتبارسنجی هویت مسئول تأیید حساب های متعلق به افراد عمل می کند. در همین حال، تولیدکنندگان بلاک شبکه را ایمن می کنند.

Rac افزود که این رویکرد می‌تواند فرصت‌هایی را برای شبکه‌های «فقط افراد» و برنامه‌های غیرمتمرکز ایجاد کند.

برندهای Animoca و @hi_com_official
ما یک تفاهم نامه همکاری امضا کردیم تا از کار اختصاصی Hi در اتصال دنیای ارزهای فیات و دیجیتال با جمعیت #Web3، ایجاد موارد استفاده در دنیای واقعی برای توکن های ابزاری مانند $SAND، $EDU حمایت کنیم.

این مشارکت به کاربران اجازه می دهد تا توکن هایی را از اکوسیستم Animoca Web3 از جمله SAND Sandbox ارسال و دریافت کنند.

آینده وب 3 با کارت های نقدی به سبک NFT نشان داده می شود

این سرویس کارت باید به کاربران اجازه دهد تا با کارت‌های نقدی فیات یا کریپتو در سراسر جهان پرداخت کنند و از تقریباً 90 میلیون تاجری که از خدمات مسترکارت استفاده می‌کنند، استفاده کنند.

به نظر می رسد این پلتفرم در حال حرکت به سمت فضایی است که نئوبانک ها دوست دارند و N26 در حال شکل گیری است، در حالی که تمرکز آن احتمالاً روی جذب طرفداران و علاقه مندان است، حتی اگر این فقط یک کارت نقدی برای نشان دادن باشگاه قایق بادبانی Bored Ape ارزشمند آنها باشد.

سیو افزود که این سرمایه گذاری با این باور انجام شده است که Hi مجموعه جدیدی از کاربران را به برندهای Web3 و Animoca مانند The Sandbox می آورد.

ما بر این باوریم که برنامه اصلی Hi، ریل‌های داخل رمپ و خارج از رمپ و در نتیجه پذیرش انبوه بیشتر را تسهیل می‌کند.

همچنین می تواند ارزش معامله قابل توجهی برای Animoca باشد که در چندین پروژه مختلف سرمایه گذاری کرده است. سیو همچنین اشاره کرد که سرمایه گذاری زمانی آغاز خواهد شد که دو طرف قراردادهای نهایی را امضا کنند.

نئوبانک به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) در لیتوانی چراغ سبز دریافت کرده است، در حالی که توسط تنظیم کننده خدمات پرداخت ایتالیایی به عنوان اپراتور ارز دیجیتال شناخته شده است. حضور سلام در آسیا ادامه دارد و این پلتفرم برای تضمین مجوز VASP از طریق کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ از قبل ثبت شده است.

در اوایل این ماه، سیو به کوین تلگراف گفت که Animuka همچنان در انتظار تاییدیه نظارتی در هنگ کنگ برای صندوق پیشنهادی 1 میلیارد دلاری Metaverse است. این شرکت همچنان به سرمایه گذاری هنگفت در بازی های بلاک چین و آینده وب 3 ادامه می دهد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا