اخبار ارز دیجیتال

کاردانو سرانجام پس از تاخیرهای زیاد ، استیبل کوین USDM با پشتوانه فیات دریافت کرد

Mehen Finance قصد داشت USDM را در اوایل سال 2023 راه اندازی کند، اما پس از بسته شدن بانک های دوستدار رمزنگاری در سال 2023 و شریک بانکی آن با Circle، این کار به تعویق افتاد.

بلاک چین لایه 1 Cardano از اولین استیبل کوین با پشتوانه فیات کاملاً 1:1، USDM استقبال می کند. استیبل کوین تاسیس شده Mehen Finance که در 17 مارس راه اندازی شد، جدیدترین شرکت کننده در بازار 146 میلیارد دلاری استیبل کوین تحت تسلط تتر و دایره است. متیو پلومین، یکی از بنیانگذاران Mehen، گفت که الگوریتمی و مصنوعی هستند.

این شرکت کاغذ سفید خود را در نوامبر 2022 منتشر کرد و توضیح داد که یک استیبل کوین با پشتوانه USD خدمات بسیار مورد نیاز را به کاربران Cardano ارائه می دهد. در سال 2023، اما همه چیز با بسته شدن بانک سیلیکون ولی، سیلورگیت و بانک سیگنچر در مارس 2023 تغییر کرد. پلومین فاش کرد که در آن زمان به دنبال شریک بانکی جدیدی بود، روابط خود را با میهن قطع کرد.

پلومین گفت: “وقتی آنها آنها را داشتند، به ما اهمیت نمی دادند.” میهن اکنون از خدمات شرکت فین تک Plaid برای ضرب کردن دلار آمریکا برای USDM استفاده می کند، Plaid یک شبکه انتقال پرداخت بین بانک های آمریکا، چیس، ولز فارگو و بانک‌های بزرگ ایالات متحده از محصولات فین‌تک و ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، طبق پست X توسط استفان فیشر، مدیر ارشد فناوری Mehen. این شرکت خدمات Plaid را در آگوست 2023 یکپارچه کرد. به USDM ضرب کنید و به شما امکان می‌دهد USDM را پس‌انداز کنید تا USD دریافت کنید.

Mehen اکنون به طور فعال به دنبال مجوز به عنوان یک دارایی مجازی و ارائه دهنده خدمات انتقال پول برای گسترش خدمات خود در بریتانیا و اروپا است، در حالی که پلومین گفت که دوجین نمایشگاه قصد دارند USDM را در پلتفرم های خود قرار دهند که شامل پروتکل های اعتباری و برداشت وام است. Mehen خاطرنشان کرد که یک تا دو روز طول می کشد تا موسسات فرآیند پذیرش را تکمیل کنند، به این معنی که USDM به تدریج در هفته هجدهم وارد زنجیره خواهد شد.

مهن در وب سایت خود اظهار داشت که صدور و مدیریت USDM توسط قراردادهای هوشمند و اوراکل های غیرمتمرکز برای اطمینان از شفافیت و امنیت کنترل می شود، راه اندازی USDM با خوش بینی بسیاری از اعضای جامعه کاردانو از جمله Jaromir Tesar، که توصیف کرد، مواجه شد. راه اندازی به عنوان نقطه عطف مهم برای امور مالی غیرمتمرکز کاردانو، ورود USDM به بازار شلوغ و رقابتی استیبل کوین.

USDT و USDC به ترتیب با 103.1 میلیارد دلار و 30.8 میلیارد دلار بزرگترین ارزش بازار را دارند، در حالی که طبق CoinGecko، هفت استیبل کوین دیگر دارای ارزش بازار بیش از 500 میلیون دلار هستند، اما USDM حداقل در شبکه Cardano در برابر رقابت خود محافظت می شود، زیرا در حال حاضر محافظت نمی شوند. برای انتقال از طریق بلاک چین کاردانو در دسترس است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا