اخبار ارز دیجیتال

کارشناس امنیتی می گوید، ممیزی های امنیتی کافی نیست زیرا تا سال 2023 خسارت به 1.5 میلیارد دلار می رسد

Ronghui Gu، بنیانگذار CertiK، به Cointelegraph گفت که ادامه مواجهه صنعت با سوئیچینگ سیم کارت و خرابی های چندوظیفه ای غیر قابل توجیه است، زیرا حوادث قبلی این مسائل را برجسته کرده است.

از آنجایی که شرکت‌ها همچنان در برابر هک‌ها و اکسپلویت‌ها آسیب‌پذیر هستند، کارشناسانی که در فضای امنیت سایبری کار می‌کنند به این موضوع پرداختند که چه چیزی می‌تواند از نظر امنیت رمزنگاری برای شرکت‌های دارایی دیجیتال و صنعت گسترده‌تر رمزنگاری بهبود یابد، قبل از اینکه نزدیک به ۱ میلیارد دلار در سپتامبر در سپتامبر از دست برود. به هک، سوء استفاده و کلاهبرداری ارزهای دیجیتال و همچنین ضرر و هک پل زنجیره ای HECO با بیش از 80 میلیون دلار ضرر.

با توجه به تعداد حوادث امنیتی که در فضا اتفاق می افتد و ارزش از دست رفته برای هر هک یا سوء استفاده، هیچ شکافی برای پر کردن از نظر امنیت دارایی دیجیتال در فضای کریپتو وجود ندارد، بنابراین کوین تلگراف به کارشناسان امنیت سایبری مراجعه کرد تا ببیند آنها فکر می کنند چه چیزی می تواند. Ronghui Gu، یکی از بنیانگذاران شرکت امنیتی بلاک چین CertiK، در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت که حوادث جاری سیم کارت های مبادله ای پس از اینکه این اتفاقات این موضوع امنیتی را فاش کرد، غیرقابل توجیه است، برای جلوگیری از حوادث بیشتر و تقویت امنیت کریپتو انجام شود. او می گوید که شرکت ها باید از احراز هویت چند عاملی مبتنی بر رمزنگاری استفاده کنند و ممیزی های امنیتی منظم را انجام دهند.

او گفت که ما در حال ساخت فناوری بسیار کاربردی و بسیار پیچیده هستیم، و مهم است که امنیت را در اولویت قرار دهیم، حتی زمانی که اغلب انگیزه زیادی برای ساخت سریع چیزها و شکستن چیزها وجود دارد. کریستین سیفرت، محقق ساکن شبکه فورته، با این موضوع موافق است. این امنیت باید سیفرت باشد، که قبلا به عنوان رئیس امنیت مایکروسافت کار می کرد، گفت کاربران باید امنیت را مطالبه کنند و اگر این اتفاق نیفتد، تنظیم کننده ها باید وارد عمل شوند. آنها امنیت جامع تری را از طریق پروژه های رمزگذاری اتخاذ خواهند کرد.

علاوه بر این، سیفرت همچنین استدلال کرد که اگرچه ممیزی های امنیتی مؤثر هستند، اما کافی نیستند. این نیاز به یک استراتژی امنیتی جامع دارد که با طراحی ایمن شروع شده و به راه حل های نظارت بر تهدید و پیشگیری گسترش می یابد. شرکت تجزیه و تحلیل Web3 0xScope، به کوین تلگراف گفت که باید درک بهتری از مکان و نحوه ظهور تهدیدات امنیتی وجود داشته باشد تا شرکت ها و افراد بتوانند الگوها و پیوندها را شناسایی کنند و داده ها را با آدرس های دخیل در حملات قبلی شناسایی کنند، پنگ توضیح داد در اینجا تجزیه و تحلیل داده های رمزنگاری شده است. خدمات می توانند به بازرسان کمک کنند تا هک احتمالی بعدی را خنثی کنند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا