اخبار ارز دیجیتال

کاهش نرخ بهره فدرال رزرو می تواند به نفع دیفای و استیبل کوین باشد

اگر فدرال رزرو بازگشت محصولات مالی سنتی را در سال جاری محدود کند، ممکن است موسسات توسط محصولات DeFi وسوسه شوند.

فیدلیتی در گزارش خود در مورد دارایی های دیجیتال تا سال 2024 گفت که کاهش نرخ بهره مورد انتظار توسط فدرال رزرو ایالات متحده می تواند علاقه موسسات بزرگ به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و استیبل کوین ها را با توسعه زیرساخت ها در اواخر امسال افزایش دهد. ahead که در 13 ژانویه منتشر شد، گفت که در حالی که او انتظار داشت موسسات برای بازدهی خود در سال گذشته به DeFi پرداخت کنند، اما این اتفاق نیفتاد زیرا افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آنها را بر آن داشت تا کشوری امن تر را در نظر بگیرند.

پیش از این تصور می شد که پلتفرم های DeFi دارای رابط های کاربری دشواری هستند و به نظر می رسید که مستعد هک و سوء استفاده هستند، که مؤسسات را بر آن داشت تا خطرات مرتبط با قراردادهای هوشمند، مؤسسات با ریسک زیست محیطی غالب، بازده متوسط ​​تک رقمی را بررسی کنند. بازده DeFi را برای ریسک موجود در آزمایش قراردادهای هوشمند بسیار کم ارزیابی کرد، اما اظهار داشت که در سال 2024، اگر مؤسسات دوباره جذاب‌تر از بازده TradFi شوند و در زیرساخت‌های توسعه‌یافته ظاهر شوند، علاقه به بازده دی‌فای دوباره ظاهر می‌شود.

فیدلیتی همچنین انتظار دارد که شرکت‌ها با ایده قرار دادن دارایی‌های دیجیتال در ترازنامه‌های خود احساس راحتی بیشتری داشته باشند، پس از قوانین به‌روزرسانی هیئت استانداردهای حسابداری مالی ایالات متحده (FASB) که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد سود و زیان کاغذی از دارایی‌های رمزنگاری خود را گزارش کنند. بخش، Fidelity پیش‌بینی می‌کند که اکتشاف نهادی دارایی‌های مرتبط با دلار بزرگترین کاتالیزور بالقوه برای پذیرش در سال جاری خواهد بود.

به گفته این شرکت، شرکت‌های TradFi که استفاده از استیبل کوین‌ها را برای اهدافی مانند تسویه حساب مورد بررسی قرار می‌دهند، می‌تواند به آنها مشروعیت بخشد، و انتظار دارد پرداخت‌ها، حواله‌ها و تجارت بین‌المللی سه بخش اصلی باشند که شاهد افزایش پذیرش استیبل کوین خواهند بود، زیرا کاربران به دنبال پرداخت‌های سریع‌تر و ارزان‌تر هستند. وی افزود که احتمالاً چارچوب‌های نظارتی شفاف‌تر می‌شوند و امنیت بیشتری را فراهم می‌کنند و پیش‌بینی می‌کند که تتر و کوین USD در سال 2024 جایگاه خود را از دست نخواهند داد.

Loyalty می نویسد: انتظار می رود که این منطقه از بازار تا سال 2024 به رشد خود ادامه دهد و در صورت انتظار کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو، به طور بالقوه افزایش خواهد یافت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا