اخبار ارز دیجیتال

کرانه غربی اولین بانک ایالات متحده است که به مشتریان اجازه می دهد ارزهای دیجیتال را در حساب های چک رمزنگاری خود نگه دارند.

این بانک بزرگ پس از دریافت دستور موافقت OCC در اکتبر 2023، تصمیم استراتژیک خود را برای خاموش کردن برنامه رمزگذاری موبایل خود و خروج از صحنه گرفت.

بانک غربی، نهادی که ادعا می کند اولین موسسه بانکی ایالات متحده است که به مشتریان امکان خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال در کنار یک حساب جاری سنتی را می دهد، برنامه بانکداری رمزنگاری موبایل خود را تعطیل کرده و قصد دارد از صنعت ارزهای دیجیتال خارج شود. در یک پرسش متداول منتشر شده در وب سایت این بانک که اولین بار توسط American Banker مشاهده شد، بانک غربی اعلام کرد که از طریق انحلال ارز دیجیتال باقیمانده به دارندگان آن پرداخت خواهد کرد تا از چهارشنبه شروع شود تا عملیات خود را به صورت استراتژیک هماهنگ کنند. در 31 ژانویه 2024، برنامه Vast Crypto Mobile Banking را از Google و Apple غیرفعال و حذف می‌کنیم، به این معنی که حساب‌های Vast Crypto Banking شما، از جمله تمام دارایی‌های دیجیتالی که در بازداشت هستند، تصفیه و بسته می‌شوند.

کرانه باختری در سال 2019 وارد صنعت کریپتو شد و قبلاً با Coinbase و SAP در برنامه بانکداری موبایلی این شرکت در سال 2021 شریک شده بود، اما به گفته American Banker، طبق گزارش ها، دفتر کنترل ارز برای این بانک دستور رضایت صادر کرد. OCC ادعا کرد که کرانه باختری ظاهراً درگیر اقدامات مدیریت ریسک و کنترل ناایمن یا نامناسب با تمرکز آشکار بر دخالت این موسسه در ارزهای دیجیتال است. در نوامبر 2023، اندکی پس از دستور کرانه باختری، OCC بیانیه‌ای مطبوعاتی منتشر کرد که در آن تمرکز تلاش‌های خود را اعلام کرد. در بانکداری سنتی و دور شدن از ارزهای دیجیتال، کرانه باختری از سال 2019 طیفی از خدمات بانکداری دیجیتال مانند ارزهای دیجیتال را به ترکیب محصولات خود اضافه کرده است، اما محیط نظارتی همیشه در حال تغییر است. و عدم اطمینان در بانکداری دیجیتال همراه با بادهای مخالف اقتصاد کلان، پیش بینی رشد آینده را دشوارتر می کند. در حالی که کرانه باختری به طور مشخص به عدم قطعیت نظارتی اشاره نکرد، بسیاری از تحلیلگران به سکوت عمومی صنعت بانکداری ایالات متحده در رابطه با تعهد این کشور به بخش ارز اشاره کردند. دیجیتال به همین دلیل معروف است.

همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش کرده است، مقامات دولتی طرفدار رمزارزها در مورد مخالفت خود با شکار ادعایی SEC ابراز نگرانی کرده اند زیرا ممکن است به مقررات ارزهای دیجیتال نزدیکتر شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا