اخبار ارز دیجیتال

کره جنوبی تأیید FSC مدیران رمزارز را قبل از استخدام ارائه می دهد

انتظار می رود اصلاحیه پیشنهادی برای الزامات گزارش دهی برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی در کره جنوبی تا پایان مارس 2024 لازم الاجرا شود.

ناظر مالی کره جنوبی اصلاحاتی را پیشنهاد کرده است که مدیران پروژه های کریپتو جدید را ملزم می کند تا قبل از شروع کار در شرکت های رمزنگاری، تأییدیه نظارتی را دریافت کنند. در 5 فوریه، کمیسیون خدمات مالی (FSC) تغییر عمده ای را در الزامات گزارش برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی اعلام کرد. خود VASP پیشنهاد کرد که هدف از این پیشنهاد اجازه دادن به FSC برای بررسی مدیرانی است که به شرکت‌های رمزنگاری می‌پیوندند در صورت تصویب، این قانون شرکت‌های کریپتو را مجبور می‌کند تغییرات کارکنان خود را به تنظیم‌کننده مالی گزارش دهند، بنابراین از ادامه کار مدیران جلوگیری می‌کند، مگر اینکه FSC تغییر کارکنان آنها را تأیید کند. گزارش.

خبرگزاری محلی Money Today انتظار دارد که این اصلاحیه پس از طی مراحل مختلف، از جمله بررسی توسط وزارت قانون ایالت و تأیید FSC، تا پایان مارس 2024 اجرا شود. دومین اصلاحیه در سال 2024 موعد مقرر است. علاوه بر موارد پیشنهادی قوانینی که بر توانایی شرکت‌ها برای تمدید مجوزهای VASP تأثیر می‌گذارد، هدف این اصلاحات این است که به FSC این قدرت را بدهد که بررسی برای ثبت مجوزهای VASP را در صورتی که مقامات محلی یا بین‌المللی درباره کارکنانش تحقیق کنند، به حالت تعلیق درآورد.

تنظیم کننده کره جنوبی به دنبال بازخورد عمومی در مورد اصلاحیه پیشنهادی است. مردم تا 4 مارس فرصت دارند در مورد این پیشنهاد اظهار نظر کنند. رگولاتورهای کره جنوبی به دنبال اعمال مقررات سخت‌گیرانه‌تر بر فضای رمزنگاری این کشور هستند در 15 ژانویه، رسانه محلی Decenter گزارش داد که واحد اطلاعات مالی کره جنوبی در حال کار بر روی قوانینی برای میکسرهای رمزنگاری است، با هدف ارائه مقرراتی مشابه با قوانین ایالات متحده به عنوان رمزارز. – میکسرها به طور فزاینده ای برای پولشویی استفاده می شوند.

در اوایل ژانویه، FSC نسبت به برداشت‌های غیرقانونی و پولشویی که ممکن است هنگام خرید ارزهای دیجیتال از صرافی‌های خارجی رخ دهد، ابراز نگرانی کرد، در 3 ژانویه، رگولاتور اعلامیه‌ای قانونی را منتشر کرد که در آن تغییراتی در قوانین تامین مالی اعتباری خود پیشنهاد می‌کرد که داخلی‌ها را از خرید ارزهای دیجیتال با کارت‌های اعتباری منع می‌کند. .

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا