اخبار ارز دیجیتال

کره جنوبی پیشنهاد ممنوعیت پرداخت کارت اعتباری برای ارزهای دیجیتال را دارد

تنظیم کننده مالی کره جنوبی نگران خروج غیرقانونی و خطرات پولشویی شهروندانی است که از کارت های اعتباری برای خرید ارزهای دیجیتال از صرافی های خارج از کشور استفاده می کنند.

کمیسیون خدمات مالی این کشور (FSC) در اخطاریه قانونی در 3 ژانویه با اشاره به نگرانی ها گفت: تنظیم کننده ارشد مالی کره جنوبی پیشنهاد می کند قوانین تامین مالی اعتباری این کشور را تغییر دهد تا شهروندان محلی را از خرید ارزهای دیجیتال با کارت های اعتباری منع کند. برداشت و پولشویی، اشاره کرد که ممکن است مربوط به خرید ارزهای دیجیتال از مبادلات خارجی توسط شهروندان کره جنوبی باشد.

FSC گفت: نگرانی هایی در مورد خروج غیرقانونی وجوه داخلی به دلیل پرداخت های کارتی در مبادلات دارایی های مجازی خارج از کشور، پولشویی، سفته بازی و ترویج فعالیت های سفته بازی وجود دارد و بر این اساس دارایی های مجازی برای پرداخت ممنوع است. به گزارش یونهاپ، صرافی‌های ارز دیجیتال تنها امکان تراکنش بین دارایی‌های مجازی را از طریق حساب‌های سپرده و برداشت می‌دهند که در آن هویت کاربر تأیید شده است، اما این قوانین در صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی اعمال نمی‌شود.

رگولاتور خدمات مالی اکنون به دنبال اظهار نظر عمومی در مورد این پیشنهاد است که تا 13 فوریه اجرا می شود، انتظار می رود روند بررسی و حل و فصل را طی کند و در نیمه اول سال 2024 اجرا شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا