اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون اروپا به دنبال اطلاعاتی درباره دستورالعمل‌های اطلاعات نادرست هوش مصنوعی برای انتخابات است

هدف از این دستورالعمل کاهش تهدیدات دموکراتیک ناشی از هوش مصنوعی و دیپ فیک در انتخابات آینده اروپا در ماه مه است.

کمیسیون اروپا به پلتفرم‌های فناوری مانند TikTok، X و Facebook نیاز دارد تا محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی (AI) را برای محافظت از انتخابات آینده اروپا در برابر اطلاعات نادرست شناسایی کنند، کمیسیون یک مشاوره عمومی در مورد دستورالعمل‌های امنیتی پیشنهادی انتخابات برای بسیاری از پلت‌فرم‌های بزرگ آنلاین اعلام کرده است. (VLOP) و موتورهای جستجوی آنلاین بسیار بزرگ (VLOSE)، توصیه‌ها با هدف کاهش تهدیدات دموکراتیک ناشی از هوش مصنوعی و جعل عمیق، دستورالعمل‌های پیش‌نویس نمونه‌هایی از اقدامات ممکن برای رسیدگی به خطرات مرتبط با انتخابات، از جمله اقدامات خاص مرتبط با محتوا هستند. هوش مصنوعی، برنامه ریزی کاهش خطر را قبل یا بعد از یک رویداد انتخاباتی ارائه می دهد و راهنمایی روشنی برای انتخابات پارلمان اروپا ارائه می دهد.

هوش مصنوعی مولد می‌تواند با ایجاد و توزیع محتوای غیرواقعی گمراه‌کننده مصنوعی درباره بازیگران سیاسی، ارائه نادرست رویدادها، نظرسنجی‌های انتخاباتی، زمینه‌ها یا روایت‌ها، رأی‌دهندگان را گمراه کند یا فرآیندهای انتخاباتی را گمراه کند. پلتفرم های مربوطه از اشتباهات احتمالی در محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی مطلع شوند. بر اساس پیش نویس، دستورالعمل ها همچنین کاربران را راهنمایی می کند. منابع اطلاعاتی قابل اعتمادی ارائه می دهد و بیان می کند که غول های فناوری باید اقداماتی را برای جلوگیری از تولید محتوای گمراه کننده با پتانسیل قابل توجه انجام دهند. برای تأثیرگذاری بر رفتار مصرف کننده

در متن تولید شده توسط هوش مصنوعی، توصیه فعلی برای VLOP/VLOSE این است که در صورت امکان، در نتایج تولید شده، منابع عینی اطلاعات مورد استفاده به عنوان ورودی را مشخص کنید تا کاربران بتوانند قابلیت اطمینان را تأیید کنند. و در ادامه اطلاعات، پیش‌نویس پیشنهادی برای دستورالعمل کاهش ریسک بهترین شیوه از پیشنهاد قانونی اخیر اتحادیه اروپا، قانون هوش مصنوعی و همتای غیر الزام آور آن، پیمان هوش مصنوعی الهام گرفته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا