اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون بورس و اوراق بهادار درخواست کرده است که بایننس به داکت خود اضافه شود

بایننس گفت SEC نشان نداده است که توافقات انجام شده با وزارت دادگستری مربوط به اتهامات رگولاتوری مبنی بر تخلف علیه هلدینگ بایننس و مدیر عامل سابق چانگ پنگ ژائو است.

بایننس در گزارشی در دسامبر اعلام کرد که هلدینگ بایننس و مدیر عامل سابق آن، چانگ پنگ ژائو، به اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای گنجاندن اعتراف گناه بایننس به وزارت دادگستری (DOJ) در روند قانونی خود پاسخ دادند. در 12 پرونده تشکیل شده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا، استدلال شد که تلاش SEC برای گنجاندن اعتراف به گناه 4.3 میلیارد دلاری و توافقنامه حل و فصل با وزارت دادگستری در ادامه پرونده از نظر رویه ای نادرست بوده و نباید مجاز باشد.

دعوای جاری بین Binance و SEC در 5 ژوئن 2023 آغاز شد، زمانی که آژانس این شرکت را به 13 نقض قانون اوراق بهادار متهم کرد، از جمله اینکه ژائو و بایننس دارایی های مشتری را در Binance.US مدیریت می کردند و دارایی های مشتری با هم ترکیب یا منحرف شدند. دپارتمان در ماه نوامبر برای حل و فصل تحقیقات خود در مورد شرکت بایننس و مدیر عامل سابقش برای حل و فصل تفاهم نامه جداگانه ای مذاکره کرد، معامله ای که بایننس را ملزم به پرداخت 4.3 میلیارد دلار جریمه می کرد و به شرکت اجازه می داد در عین رعایت مقررات ایالات متحده به فعالیت خود ادامه دهد.

SEC استدلال کرد، اگرچه به طور رسمی در توافقنامه گنجانده نشده است، SEC استدلال کرد که دادگاه فدرال که بر پرونده آن علیه صرافی نظارت دارد، باید اظهارات و اعترافاتی را که بایننس و ژائو در توافقنامه 21 نوامبر انجام دادند، در نظر بگیرد. تسویه حساب‌ها نشان می‌دهد که بایننس به خوبی می‌دانست که در ایالات متحده فعالیت می‌کند، به مشتریان ایالات متحده خدمات می‌دهد و زیرساخت‌های عملیاتی در داخل ایالات متحده را برای تراکنش‌ها ارائه می‌دهد، بایننس در پاسخ به این استدلال که SEC نشان نداده است که چگونه قطعنامه‌های تسویه حساب با وزارت دادگستری اعمال می‌شود. به هر یک از ادعاهای SEC مبنی بر تخلف علیه Binance Holdings و Zhao.

در اسناد دادگاهی که در 12 دسامبر 2023 ارسال شد، بایننس استدلال کرد که اخطار SEC ادعاهای خود را در شکایت ژوئن 2023 اثبات نکرده است، که اعلامیه SEC یک گزارش تکمیلی غیرمجاز است که مرجع جدیدی را شناسایی نکرده و در عوض به دنبال ارائه اطلاعات بوده است. این واقعیت و استدلال های جدیدی را معرفی کرد و این به تنهایی دلیلی برای نادیده گرفتن آن است، این شرکت اضافه کرد که با توجه به بیانیه شرکت، تلاش کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای استفاده از این تصمیم با سایر سازمان ها، که ارائه اخطاریه قضایی جایگزینی برای اصلاح شکایت نیست. نشان دهنده کمبود اطلاعات به یک مرجع نظارتی مناسب از SEC است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا