اخبار ارز دیجیتال

کنسرسیوم ایمنی هوش مصنوعی ایالات متحده از بزرگترین نام های فناوری رونمایی کرد

ایالات متحده فهرستی از شرکت های فناوری که در کنسرسیوم ایمنی هوش مصنوعی شرکت خواهند کرد، از جمله مایکروسافت، متا، انویدیا و گوگل منتشر کرده است و این ابتکار را اولین در نوع خود می داند.

جینا ریموندو، وزیر بازرگانی ایالات متحده گفت که وزارت بازرگانی ایالات متحده ایجاد کنسرسیوم ایمنی هوش مصنوعی (AISIC) خود را در 8 فوریه اعلام کرد که مملو از فهرست بزرگی از شرکت کنندگان از هر گوشه ای از صنعت فناوری است، با هدف جذب توسعه دهندگان و کاربران هوش مصنوعی، دانشگاهیان، محققان دولتی و صنعتی و سازمان های جامعه مدنی برای ایجاد محیطی که هوش مصنوعی (AI) را ایمن و قابل اعتماد می کند.

دولت ایالات متحده نقش مهمی در تنظیم استانداردها و توسعه ابزارهای مورد نیاز برای کاهش خطرات و استفاده از پتانسیل عظیم هوش مصنوعی دارد. اکوسیستم نوآوری خود، AISIC، مسئول توسعه دستورالعمل‌هایی برای تیم قرمز، ارزیابی قابلیت هوش مصنوعی، مدیریت ریسک، ایمنی و امنیت، و واترمارک محتوای مصنوعی خواهد بود که مورد دوم یک مسئله کلیدی است.

این کنسرسیوم متشکل از بیش از 200 عضو با بزرگ‌ترین نام‌های صنعت، از جمله مایکروسافت، گوگل، متا، اپل، OpenAI، Anthropic، Adobe، Nvidia، GitHub، Frontier Model Forum، Hewlett Packard Enterprise، IMB و بسیاری دیگر است. این نشان دهنده بزرگترین مجموعه از تیم های آزمایش و ارزیابی تا به امروز با دولت های ایالتی و محلی، همراه با سازمان های غیرانتفاعی است که با کشورهای همفکر بر روی استانداردهای صنعت کار خواهند کرد.

این توسعه به دنبال ایجاد مؤسسه ایمنی هوش مصنوعی ایالات متحده (USAISI) است که در نتیجه فرمان اجرایی رئیس جمهور بایدن در مورد ایمنی هوش مصنوعی در اواخر اکتبر 2023 ایجاد شد. رایموندو گفت که فرمان اجرایی بایدن تضمین می کند که ایالات متحده در این زمینه باقی می ماند بالای گروه از آنجایی که توسعه و استقرار هوش مصنوعی ایمن و مسئولانه باقی می ماند، بروس رید معاون رئیس کارکنان کاخ سفید گفت که همگام شدن با هوش مصنوعی به این معنی است که ما باید به سرعت حرکت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که همه از دولت گرفته تا بخش خصوصی و دانشگاه ها در یک جهت حرکت می کنند. .

رید اخیراً در 30 ژانویه شورای هوش مصنوعی کاخ سفید را برای شنیدن گزارش‌هایی درباره نحوه اجرای اقدامات این فرمان اجرایی تشکیل داد که منجر به یک برگه اطلاعات به‌روز شد که بسیاری از الزامات مورد انتظار برای سه ماه اول فرمان را به ایالات متحده نشان داد. عملکرد را برآورده کرده یا از آن فراتر رفته است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا