اخبار ارز دیجیتال

کوتی برنامه پاداش 10 میلیون دلاری را برای پشتیبانی از عرضه توکن v2 راه اندازی می کند

علاوه بر دارندگان توکن Coti موجود، واجد شرایط بودن برای جوایز airdrop به طور خودکار به همه شرکت‌کنندگان خزانه‌داری تعمیم داده می‌شود.

Coit لایه حریم خصوصی مبتنی بر اتریوم، توکن های Coti v2 را به ارزش 10 میلیون دلار از طریق Airdrop به دارندگان توکن محلی Coti (COTI) توزیع می کند Coit v2 یک پروتکل لایه 2 متمرکز بر حفظ حریم خصوصی در اتریوم است که از انتقال امن داده های حساس مورد نظر از طریق بلاک چین از طریق برنامه های Web3 پشتیبانی می کند. ، این شرکت یک طرح پاداش اجتماعی آتی را اعلام کرد که شامل ارسال 40 میلیون توکن Coti v2 برای دارندگان محلی و ERC 20 COTI موجود است.

طبق اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، کمپین Coti v2 Airdrop از 25 مارس آغاز می شود، اما توزیع توکن های Coti v2 در سه ماهه آخر سال 2024، بلافاصله پس از رویداد تولید توکن آغاز می شود. علاوه بر دارندگان توکن COTI موجود، واجد شرایط بودن برای جوایز ایردراپ همچنین به طور خودکار به همه شرکت‌کنندگان خزانه داری تعمیم می‌یابد، کوتی همچنین خاطرنشان کرد که ایردراپ علاوه بر همه پاداش‌های بازده سالانه برای دارندگان توکن است.

در این اطلاعیه آمده است که کاربران برای شرکت فقط باید یک سپرده در خزانه داشته باشند، اما افرادی که قبل از 28 فوریه 2024 سپرده گذاری کرده اند، پاداش اضافی را به عنوان قدردانی از تیم COTI برای حمایت زودهنگام خود دریافت خواهند کرد. خزانه در زمان نگارش مقاله تقریباً 98.7 میلیون دلار قفل شده بود، پاداش هر سرمایه‌گذار با توجه به عمق مشارکت آنها در اکوسیستم تعیین می‌شود، شرکت راه‌اندازی Coti v2 را کلیدی برای باز کردن برنامه‌های جدید برای اقتصاد Web3 از طریق می‌داند. این شرکت همچنین قصد دارد با ارائه دوره‌های قفل طولانی‌تر 180، 270 و 360 روزه از 25 مارس، پاداش‌ها را بیشتر افزایش دهد.

ژانویه 2024 شروع فصل airdrop بود زیرا پروتکل‌ها به طور تجمعی 700 میلیون دلار را تنها در یک هفته منتشر کردند، همانطور که قبلاً گزارش شده بود راه حل مقیاس‌پذیری اتریوم AltLayer، توسعه‌دهنده چند لایه Dymension و صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر Solana، پروتکل‌های برجسته‌ای بودند که به کاربران خود جوایزی ارائه می‌کردند که به دنبال Crypto بودند. برای یک توکن کریپتو ایکس airdrop به آنها توصیه می‌شود که تحقیقات کاملی در مورد پروژه‌هایی که قصد سرمایه‌گذاری در آن‌ها را دارند انجام دهند، و سرمایه‌گذاران همچنین باید مراقب حساب‌هایی باشند که پروژه‌های رمزنگاری برجسته را ارائه می‌کنند که اغلب وعده بازگشت غیرواقعی سرمایه‌گذاری را می‌دهند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا