اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس ادعاهای داخلی دولت سناتور وارن را رد کرده است

مدیر ارشد سیاست گذاری Coinbase بیان می کند که این ادعاها صرفاً نادرست هستند و قصد صرافی برای ارتقای پیشرفت در مسائل نظارتی ارزهای دیجیتال را نادرست نشان می دهند.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase اتهامات الیزابت وارن سناتور ماساچوست مبنی بر استفاده از مقامات دولتی سابق برای جلوگیری از پیشرفت نظارتی در دارایی های دیجیتال را رد می کند. در نامه ای در 22 دسامبر، مدیر ارشد سیاست Coinbase ادعاهای سناتور وارن را رد کرد و گفت که صرافی همچنان مسئولانه و فعالانه از اقدامات نظارتی در صنعت کریپتو حمایت می کند.

ادعای شما مبنی بر اینکه کوین بیس در تلاش است قوانین دو حزبی مرتبط با ارزهای دیجیتال را تضعیف کند، به سادگی نادرست است، اتهامات شما نه تنها بی اساس است، بلکه از قبل در مورد نیات و تلاش های ما طراحی شده است، او همچنین اظهار داشت که استخدام پرسنل دولتی این صرافی بخشی از یک ابتکار گسترده تر با هدف حفاظت است. در این نامه آمده است که رفاه کاربران رمزارز در ایالات متحده. ما به تیم کارشناسان امنیت ملی خود افتخار می کنیم که هر روز خود را وقف حفاظت از آمریکایی ها می کنند.

نامه وارن حاکی از آن است که بسیاری از مقامات دولتی می توانند ممیزی موقعیت های لابی دارایی های دیجیتال را در زمانی که در مناصب دولتی هستند تسهیل کنند و به عنوان نمونه ای از آنچه در نامه می گوید سوء استفاده از درب گردان است، به هیئت مشاوره جهانی کوین بیس اشاره می کند. این وحشتناک است و نشان می‌دهد که صنعت کریپتو میلیون‌ها دلار خرج می‌کند تا به خود مشروعیت دهد و در عین حال با قوانین عقل سلیمی که برای محدود کردن استفاده از رمزارز برای تامین مالی تروریسم طراحی شده‌اند مبارزه می‌کند، قوانینی که می‌تواند آنها را به نفع شرکت‌های رمزنگاری تضعیف کند.

این به دنبال اخبار اخیر مبنی بر گسترش هیئت مشورتی جهانی کوین بیس به چهار کارشناس امنیت ملی است.در 7 نوامبر، کوین تلگراف گزارش داد که هیئت مدیره با افزودن اعضای جدید، که همگی قبلا در دولت ارشد بوده اند، آماده اتخاذ رویکرد استراتژیک تری است. مواضع مارک اسپر وزیر دفاع سابق ایالات متحده، استفانی مورفی نماینده سابق کنگره و کارشناس امنیت ملی، فرانسیس تاونسند مشاور امنیت داخلی جورج دبلیو بوش، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، و دیوید اوربان، مدیر عامل سابق این کشور است. گروه BRG

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا