اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس همچنین 3.6 میلیون دلار از طریق Brink به توسعه دهندگان بیت کوین کمک می کند

این کمک مالی از طریق ابتکار GiveCrypto Coinbase صورت گرفت که صرافی در دسامبر اعلام کرد که قصد دارد به آن پایان دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase 3.6 میلیون دلار به Brink، یک سازمان غیرانتفاعی که از توسعه دهندگان بلاک چین بیت کوین پشتیبانی می کند، اهدا کرده است. مالی از تلاش‌ها برای تامین مالی توسعه بیت‌کوین قدردانی کرد، این پلتفرم گفت که این کمک هزینه‌ای ندارد و از مهندسانی که روی توسعه منبع باز برای بلاک چین BTC کار می‌کنند، پشتیبانی می‌کند.

ابتکار GiveCrypto Coinbase که برای تسهیل کمک مالی برینک مورد استفاده قرار گرفت، توسط آرمسترانگ در سال 2018 راه اندازی شد، صرافی در دسامبر 2023 اعلام کرد که قصد دارد پلتفرم را پس از شکست در ایجاد تغییرات پایدار صرفاً از طریق ترجمه نقدی بدون قید و شرط، تعطیل کند. ، برینک که در سال 2020 تأسیس شد، برنامه های بورسیه و کمک هزینه را برای حمایت از توسعه دهندگان و مهندسان بیت کوین ارائه می دهد، این پلتفرم دارای حامیان برجسته ای از جمله جک دورسی مدیرعامل بلاک است که همچنین در ژوئیه 2023 قبل از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده صرافی بیت کوین خود را تأیید کند، 5 میلیون دلار متعهد شد. محصول معامله شده در تاریخ 10 ژانویه، VanEck گفت که 5 درصد از سود وسیله سرمایه گذاری را به توسعه دهندگان بیت کوین Core می دهد. مدیر دارایی تعهد مشابهی را به توسعه دهندگان هسته اتریوم در سپتامبر 2023 داد.

Coinbase گزارش داد که درآمد خالص آن در سه ماهه چهارم سال 2023 905 میلیون دلار بوده است که نسبت به سه ماهه سوم 45 درصد افزایش داشته است. کاهش اولیه سهام در ژانویه تغییر کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا