اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس کیف پول های تعبیه شده و هوشمند را برای توسعه دهندگان معرفی کرد

صرافی کریپتو کیف پول خود را به عنوان ارائه خدمات گسترش می دهد و به نقاط درد توسعه دهندگان هنگام ساخت برنامه های Web3 رسیدگی می کند.

کوین بیس در حال ساخت دو راه حل جدید کیف پول با تمرکز بر یکپارچه سازی و انتقال تعادل در برنامه های ماشین مجازی اتریوم (EVM) با هدف توسعه دهندگان لایه بلاک چین 2، Base است. برنامه‌های سازگار با EVM که با کوین‌بیس کیف SDK ادغام شده‌اند، دومین ویژگی کیف پول داخلی است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد کیف پول‌های برچسب سفید غیرقانونی را در برنامه‌های خود قرار دهند.

به گفته کوین بیس، هر دو ویژگی برای به حداقل رساندن دردسرهای توسعه دهندگان از نظر تجربه کاربری در هنگام ساخت محصولات Web3 طراحی شده اند. یوگا کوهلر، مدیر ارشد مهندسی در کیف پول های جاسازی شده کوین بیس، به کوین تلگراف گفت: ما در سال گذشته چیزهای زیادی از مشتریان خود آموخته ایم و سخت تلاش کرده ایم تا تجربه محصول را در تمام خدمات بهبود بخشیم و کجا هستیم این کیف پول های تعبیه شده هستند. بنابراین، این واقعاً یک تلاش مداوم در طول سال گذشته بوده است.

این حرکت کیف پول Coinbase را به عنوان خط تولید خدمات گسترش می‌دهد، مدلی که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا کیف‌های دیجیتال را بدون نیاز به توسعه فناوری اساسی از ابتدا در برنامه‌های خود ادغام کنند، این نوع راه‌حل به شرکت‌هایی کمک می‌کند که به دنبال ترکیب دارایی‌های دیجیتال در محصولات و پیشنهادات خود هستند. فقط برای تقابل با مدل کیف پول حافظ، اگر به برنامه‌ای مانند Uniswap یا OpenSea می‌روید، معمولاً به یک افزونه Chrome نیاز دارید یا باید از آن در برنامه پشتیبانی خود بازدید کنید و بنابراین کاری که شما می‌خواهید انجام دهید ارائه APIهایی است که به این DAppها اجازه می‌دهد از طرف کاربران خود کیف پول ایجاد کنند، اما همچنان به روشی بومی تا مجبور نباشند به خارج از DApp بروند.

کیف پول به عنوان یک سرویس یک پیشنهاد محبوب در فضای کریپتو است، به عنوان مثال BitGo، متولی ارزهای دیجیتال، سرویس مشابهی دارد که شامل کیف پول‌های نگهبانی و کیف پول‌های سایه در دسترس شرکت‌ها، راه‌حل‌های BitGo و Coinbase از پشتیبانی Multiparty Computing (MPC) است که امکان چندگانه را فراهم می‌کند. شرکت کنندگان امتیازی را بر اساس داده های شخصی خود بدون افشای آن به یکدیگر یا طرف خارجی محاسبه کنند.

این فناوری از قراردادهای هوشمند استفاده نمی کند، رمزنگاری MPC کاملاً خارج از زنجیره انجام می شود و یک پروتکل است، پروتکل های MPC مختلفی وجود دارد، Coinbase یک پروتکل دارد که ما در خانه از آن استفاده می کنیم، Coinbase اخیراً پشتیبانی می کند. بیت کوین بومی را از پلتفرم پرداخت های تجاری خود، Coinbase Commerce، به دلیل مشکلات ارائه به روز رسانی های اخیر پروتکل پرداخت EVM خود برای ارز دیجیتال حذف کرده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا