اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس 570 میلیون دلار اتریوم را برداشت! آیا کاهش قیمت ETH متوقف می شود؟

بازار ارزهای دیجیتال امروز در حال تجربه یک اصلاح قیمت است. اتریوم نیز از این روند مستثنی نیست. با این حال، خبر خروج مقدار قابل توجهی اتریوم از صرافی کوین بیس توجه فعالان بازار را به خود جلب کرد.

بر اساس گزارش پلتفرم تحلیلی Spot On Chain، 12 کیف پول جدید و ناشناخته 156733 واحد اتریوم به ارزش تقریبی 574 میلیون دلار را از کوین بیس خارج کرده اند.

این تراکنش ها با میانگین قیمت 3664 دلار برای هر واحد اتریوم انجام شد. با وجود این عقب نشینی گسترده، قیمت اتریوم همچنان نزولی است و نسبت به اوج روز دوشنبه بیش از 4 درصد کاهش یافته است.

تحلیلگران Spotonchain بر این باورند که تراکنش های این کیف پول های جدید احتمالاً بخشی از معاملات خارج از بورس (OTC) بوده و مستقیماً بر قیمت اتریوم در بازار تأثیری نداشته است. با این حال، این نرخ برداشت تأثیر مستقیمی بر تعداد اتریوم در دسترس دارد.

در همین راستا، داده‌های زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که در دسترس بودن اتریوم در صرافی‌های ارزهای دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود در هفت سال گذشته رسیده است. این کاهش عرضه می تواند باعث افزایش قیمت اتریوم در آینده شود.

علاوه بر این، تایید اخیر Spot Ethereum Exchange Traded Fund (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) خبر مثبتی برای قیمت این ارز دیجیتال است.

ورود این صندوق ها به بازار می تواند سرمایه قابل توجهی را به اکوسیستم اتریوم تزریق کند. بر اساس پیش بینی بابی بانزای محقق برجسته بازار ارزهای دیجیتال، می توان هر ماه 569 میلیون دلار سرمایه به این صندوق ها تزریق کرد.

با وجود این سیگنال های مثبت، قیمت اتریوم در کوتاه مدت اصلاح شد. تحلیلگران کاهش ۷ درصدی قیمت فعلی را پیش‌بینی می‌کنند. اگر روند نزولی ادامه یابد، اتریوم ممکن است در محدوده 3302 دلار به حمایت برسد.اتریوم-قیمت-مبارزه-574-میلیون-انباشت

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا