اخبار ارز دیجیتال

گروه ارزدیجیتال تسویه بدهی ۷۰۰ میلیون دلاری خود را با جنسیس تایید کرد

بری سیلبرت، مدیرعامل گروه ErzDigital، اظهار داشت که این شرکت قبلاً به تمام تعهدات خود عمل کرده است.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Digital Currency Group (DCG) اعلام کرده است که تمام وام های کوتاه مدت خود را اکنون به دلیل پلتفرم از بین رفته وام دهی کریپتو Genesis منحل کرده است. از جمله پرداخت حدود 700 میلیون دلار به جنسیس به عنوان بخشی از بیش از 1 میلیارد دلار پرداخت شده به طلبکاران در سال گذشته.

DCG با خوشحالی اعلام می کند که بازپرداخت همه وام های کوتاه مدت جنسیس را تکمیل کرده ایم، در مجموع DCG بیش از 1 میلیارد دلار بدهی به طلبکاران خود را در مدت کمی بیش از یک سال بازپرداخت کرده است، از جمله نزدیک به 700 میلیون دلار به جنسیس و همه آنها را برآورده کرده است. بری سیلبرت، مدیر عامل DCG، بر تعهدات فعلی تاکید کرد که این تعهدات بدهی علیرغم شرایط چالش برانگیز بازار کریپتو در طول سال انجام شده است.

سیلبرت گفت: ما قبلاً بیش از 1 میلیارد دلار بدهی، از جمله حدود 700 میلیون دلار علیرغم باد مخالف صنعت، پرداخت کرده‌ایم. در نوامبر 2023، Cointelegraph گزارش داد که DCG موافقت کرده است تا تمام وام‌های معوق جنسیس را تا آوریل 2024 بپردازد. تلاش برای اجازه دادن به جنسیس برای انصراف از شکایتی که در ماه سپتامبر علیه DCG به دنبال بازپرداخت حدود 620 میلیون دلار وام معوق بود.

جنسیس پس از توقف برداشت در نوامبر 2022، در ماه ژانویه اعلام ورشکستگی کرد. این شرکت بیش از 3.5 میلیارد دلار به 50 طلبکار بزرگ خود، از جمله شرکت هایی مانند Gemini و VanEck New Finance Income Fund بدهکار است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا