اخبار وب 3

گروه thrash metal Megadeth مجموعه NFT و جامعه Metaverse را راه اندازی کرد

گروه آمریکایی ترش متال Megadeth مجموعه NFT و جامعه Metaverse را منتشر کرد که هدف آن برقراری ارتباط با جامعه خود در واقعیت فیزیکی و دیجیتال است.
گروه افسانه‌ای ترش متال آمریکایی مجموعه جدیدی از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در 5 دسامبر اعلام کرد که به طرفداران امکان دسترسی انحصاری به محتوا و تجربیات فیزیکی را می‌دهد.
گروه آن را در رسانه های اجتماعی از طریق پستی در X، که قبلا توییتر بود، اعلام کرد و گفت که مجموعه 5000 قطعه ای شامل طلسم دیجیتالی گروه، ویک راتلهد است. از 5 دسامبر 2023:

معرفی @MegadethDigital. مجموعه ژنراتور 5000 قطعه ما شامل ویک رادرهد که توسط هنرمند با استعداد ما @TheHaddy به روشی جدید زنده شد. زنده در 22 دسامبر، شما این فرصت را خواهید داشت که درهای دنیای واقعی و فراجهان را باز کنید.

علاوه بر مجموعه دیجیتالی خود، گروه اعلام کرد که NFT هم تجربیات فیزیکی و هم دیجیتالی را که در متاورس انجام می‌شود، از جمله مکالمات یک به یک با اعضای گروه باز می‌کند.

“این فقط یک باشگاه هواداران نیست. در واقع یک جامعه متعلق به شماست.

گروه و رهبر آن دیو ماستین میلیون ها طرفدار دارند و در حال حاضر بازخوردهای مثبتی برای این ابتکار دریافت می کنند. برخی از کاربران X با این جمله به پست گروه پاسخ دادند: «هوی متال و NFT!» ثبت نام کنید! “

Megadeth یکی از محبوب ترین گروه های هوی متال در جهان است که در حال حاضر مجموعه NFT و جامعه Metaverse را راه اندازی کرده است. با این حال، اولین بار نیست که او وارد ژانر خود می شود. یک گروه هوی متال دیگر، Avenged Sevenfold، قبلاً یک NFT طراحی را در جامعه آنلاین خود، Deathbats Club منتشر کرده است.
در اواخر نوامبر، گروه بلیت‌هایی را برای تورهای کنسرت آتی خود به‌عنوان NFT منتشر کرد که با واکنش بسیار مثبت طرفداران در سراسر فضای دیجیتال مواجه شد.

” به @DeathbatsClub برای پیشروی در ابزارهای NFT و ادامه خرید بلیط فریاد بزنید. من در حال حاضر بسیاری از طرفداران خوشحال را می شناسم که از خرید خود هیجان زده شده اند! “

در نمایش همبستگی در فضای موسیقی Web3 و هوی متال، M. Shadows، خواننده Avenged Sevenfold، ورود مگادث به فضای NFT را تبریک گفت و اظهار داشت:

“هر پروژه باید بر اساس شایستگی آنچه ارائه می دهد، نه فناوری اساسی ارزیابی شود.” این فقط گزینه ها و مالکیت بیشتری به شما می دهد. امیدوارم شاهد حضور هنرمندان بیشتری با جوامع خود باشیم. “

این توسعه نشان دهنده هجوم دیگری به دنیای Web3 توسط یک هنرمند اصلی موسیقی برای ایجاد ارتباط عالی با طرفداران است. این روند با وجود ادامه بازار نزولی ادامه دارد و NFTها و متاورس ها با سایر فناوری های نوظهور مانند به عنوان مثال ادغام می شوند.
در 5 دسامبر، Anotherblock، یک پلتفرم موسیقی مبتنی بر بلاک چین با همکاری Recordpool، انتشار آتی نسخه آزمایشی ناشناخته اولین ضبط استودیویی مایکل جکسون را اعلام کرد.
مدیر اجرایی Anotherblock احساسات سایر هنرمندان بزرگ موسیقی را که وارد این فضا شده اند تکرار کرد و گفت که پخش موسیقی به عنوان وینیل دیجیتال روی زنجیره “به شما امکان می دهد داستان ها و جامعه ای را پیرامون آهنگ بسازید و آن را فراتر از یک کالا ارتقا دهید.”

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا