اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که OKX جفت USDT را در اروپا حذف می کند

بر اساس این اطلاعیه، در آینده تنها جفت های تجاری EUR و USDC در منطقه اتحادیه اروپا پشتیبانی خواهند شد.

بر اساس تصاویر به اشتراک گذاشته شده در پلتفرم رسانه اجتماعی X، پیامی که توسط کاربر X MartyParty به اشتراک گذاشته شده است، OKX صرافی ارزهای دیجیتال و دارایی دیجیتال مستقر در سیشل، پشتیبانی از جفت های معاملاتی Tether در منطقه اقتصادی اروپا را متوقف کرده است. ارسال شده، تصویری از یک پیام پشتیبانی مشتری را نشان می دهد که به نظر می رسد تأیید می کند که جفت های معاملاتی USDT دیگر در بازار اروپا پشتیبانی نمی شوند.

با توجه به این پست، می‌خواهیم به اطلاع شما برسانیم که در دسترس بودن جفت‌های معاملاتی USDT در منطقه فعلی شما متوقف شده است، لطفاً توجه داشته باشید که به دلیل الزامات قانونی، همه توکن‌ها در همه بازارها پشتیبانی نمی‌شوند، در آینده فقط EUR و USDC جفت‌ها برای معاملات لحظه‌ای در دسترس خواهند بود، در ادامه این اطلاعیه اشاره می‌شود که در بحبوحه حذف جفت معاملاتی USDT، بیش از 30 جفت تجاری جدید یورو در OKX راه‌اندازی خواهند شد.

تا زمان انتشار، دقیقاً مشخص نیست که چه چیزی باعث حذف گزارش شده از فهرست شده است، و نه OKX و نه Tether بلافاصله به درخواست‌های Cointelegraph برای کسب اطلاعات بیشتر پاسخ ندادند، با گمانه‌زنی‌هایی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه این حذف از فهرست مربوط به قوانین استیبل کوین درگیر در بازارهای ارزهای دیجیتال است. چارچوب نظارتی Assets (MiCA)، در حالی که پیام پشتیبانی مشتری در بالا به طور خاص به این موضوع نمی پردازد، اما اشاره می کند که الزامات نظارتی مسئول این اختلاف هستند. این در لیست شخصیت ها در مناطق جغرافیایی است.

همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش کرده است، تنظیم کننده های اتحادیه اروپا پیش نویس قوانین مربوط به مراحل شکایت صادرکنندگان استیبل کوین را در 14 مارس منتشر کردند. در حالی که به‌روزرسانی گزارش شکایت نسبتاً بی‌ضرر به نظر می‌رسد، اصرار برای تصویب قوانین بیشتر در پایان سه‌ماهه اول سال 2024 می‌تواند برای صرافی‌هایی که در ماه دوم سال 2024 به بازار عرضه می‌شوند مشکل‌ساز باشد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا