اخبار ارز دیجیتال

گزارش AI General بر نگرانی ها در مورد از دست دادن شغل در سرگرمی تاکید می کند

طبق گزارش CVL Economics، 36 درصد از رهبران سرگرمی که از هوش مصنوعی مولد استفاده می‌کنند، کاهش نیاز به مهارت‌های خاص برای وظایف و مسئولیت‌های روزمره را در میان کارکنان خود گزارش می‌دهند.

طبق گزارش موسسه مشاوره CVL Economics در گزارش ژانویه 2024 بر اساس نظرسنجی از 300 نفر از رهبران یک ششم صنعت سرگرمی، ژنرال هوش مصنوعی نسبت به هر بخش دیگری منجر به از دست دادن شغل در صنعت فیلم و انیمیشن خواهد شد. مدیران ارشد و مدیران میانی، بین 17 نوامبر و 22 دسامبر 2023، این شرکت دریافت که 75 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی نشان دادند که ابزارها، نرم افزارها و مدل های هوش مصنوعی عمومی مشاغل را حذف، کاهش یا ادغام می کنند. .

ژنرال هوش مصنوعی محتوای متنوعی مانند تصاویر، متن و موسیقی را بدون برنامه‌نویسی صریح ایجاد می‌کند، از یادگیری ماشینی برای درک و بازتولید الگوها از داده‌های موجود استفاده می‌کند، بر اساس این گزارش 55 درصد رهبران انتظار دارند طراحان صدا در سه سال آینده بیشترین تأثیر را داشته باشند. با بیش از 40 درصد از ویراستاران موسیقی، تکنسین های صدا و مهندسان صدا آسیب پذیر هستند و حدود 33 درصد تأثیری بر ترانه سراها، آهنگسازان و مهندسان استودیو پیش بینی می کنند.

در جولای 2023، اندکی پس از راه اندازی ChatGPT، انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) و انجمن بازیگران سینما، فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG AFTRA) به دلیل پیشرفت در هوش مصنوعی که می تواند بر مشاغل و امنیت تأثیر بگذارد اعتصاب کردند. قبل از اعتصاب، چندین شرکت از محتوای نویسندگان برای آموزش برنامه‌های هوش مصنوعی عمومی و ایجاد نسخه‌های دیجیتال و شخصیت‌ها بر اساس شباهت یک بازیگر استفاده می‌کردند.

با وجود مذاکرات مثبت اخیر با انجمن تولیدکنندگان فیلم و تلویزیون، نگرانی‌هایی در میان اعضای WGA و SAG AFTRA در مورد عدم قطعیت در مورد تأثیر Gen AI بر صنعت فیلم و تلویزیون و سایر بخش‌های سرگرمی وجود دارد، این گزارش بیان می‌کند که 47 درصد از رهبران کسب و کار، که معتقدند هوش مصنوعی به طور موثر دارایی های سه بعدی و طراحی صدای واقعی را برای فیلم، تلویزیون و بازی های ویدیویی طی سه سال آینده ایجاد می کند، 44 درصد دیگر معتقدند که هوش مصنوعی می تواند دوبله زبانی واقع گرایانه و قانع کننده ایجاد کند. 39 درصد معتقدند که هوش مصنوعی عمومی تا سال 2026 میکس و مسترینگ موسیقی را تولید خواهد کرد.

با این حال، با توجه به اینکه شرکت‌هایی مانند Riot Games، Unity Software، Amazon MGM Studios، Pixar و Universal Music Group قبلا اخراج خود را در چند هفته اول سال 2024 اعلام کرده‌اند، CVL Economics گفت که انتظار می‌رود در ماه‌های آینده شغل‌هایی ایجاد شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا