اخبار ارز دیجیتال

گلکسی دیجیتال پس از از دست دادن یک میلیارد دلار در سال 2022 ، درآمد خالص 296 میلیون دلاری را در سال 2023 گزارش می دهد

این شرکت تغییر وضعیت را به تغییر شرایط بازار از نزولی به صعودی نسبت داد، به طوری که AUM در دو ماه سال 2024 نسبت به سال 2023 تقریباً دو برابر شد.

شرکت مدیریت دارایی دیجیتال گلکسی دیجیتال درآمد خالص 296 میلیون دلاری را برای سال 2023 گزارش کرد که نشان‌دهنده بازگشت از سال فاجعه‌بار 2022 با ضرر خالص 1 میلیارد دلاری است، چرخشی در ثروت شرکت مدیریت دارایی دیجیتال در بحبوحه معکوس شدن روند بازار ارزهای دیجیتال به پایین بالا

دارایی های تحت مدیریت شرکت (AUM) از 1.7 میلیارد دلار به 5.1 میلیارد دلار در سال 2023 افزایش یافت و در دو ماه اول سال 2024 تقریباً دو برابر شد و تا پایان فوریه به 10.1 میلیارد دلار رسید. سه ماهه چهارم سال 2023، افزایش 421 درصدی نسبت به سه ماهه قبل، این شرکت همچنین 18.7 میلیون دلار درآمد معدن را برای سه ماهه چهارم گزارش کرده است که 31 درصد افزایش نسبت به سه ماهه قبل دارد.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که میانگین هزینه های استخراج نهایی ما در سه ماهه چهارم نسبت به سه ماهه قبل به دلیل فرصت های کمتر برای کاهش اقتصادی عملیات استخراج و هش ریت شبکه بالاتر افزایش یافته است. برای کل سال 2023، کوین گلکسی 1077 بیتی توسط عملیات ماینینگ خود ما با هزینه نهایی کمتر از 8000 دلار استخراج شد. گلکسی دیجیتال، یک شرکت تامین مالی دارایی دیجیتال، تجارت، استخراج و خدمات بانکی، تاکید کرد که تغییر در ثروت به عنوان قیمت ارزهای دیجیتال اصلی این اتفاق به عنوان بیت کوین رخ داده است.

مدیر دارایی گفت که گزارش درآمد سه ماهه شرکت نشان می دهد که در حال حاضر تقریباً 300 میلیون دلار درآمد قبل از مالیات ایجاد کرده است که عمدتاً ناشی از افزایش قیمت دارایی های دیجیتال و رشد کسب و کارهای عملیاتی ما بوده است. پس از انجام موفقیت آمیز پنج معامله در سال 2023 در بانکداری سرمایه گذاری این تیم در حالی که شرایط چالش برانگیز بازار را برجسته می کرد، در سه ماهه چهارم دستور بازسازی را با Prime Trust تکمیل کرد.

این شرکت همچنین درآمدهای مربوط به مشاوره پلتفرم بازی آنلاین Gamercraft در دور اولیه سرمایه گذاری خود و به عنوان مشاور مالی انحصاری Securitize در خرید Onramp Invest را گزارش کرد، با تعهدات شرکت گزارش به ارزش 2.2 میلیارد دلار.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا