اخبار ارز دیجیتال

یکی از مقامات وزارت خزانه داری ایالات متحده از کنگره می خواهد که قدرت بیشتری در برابر جرایم رمزنگاری داشته باشد

برایان نلسون به قانونگذاران مجلس نمایندگان می گوید که با وجود اختیارات آژانس برای پاسخگویی به شرکت هایی مانند بایننس، به اختیارات بیشتری نیاز است.

در بیانیه ای به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، برایان نلسون، وزیر خزانه داری نماینده آمریکا در امور مالی، در بیانیه ای به کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، نگرانی خود را در مورد ارزهای دیجیتال در تامین مالی غیرقانونی ابراز کرد و خواستار اعمال اختیارات بیشتر برای تعقیب بازیگران بد شد. اطلاعات، این درخواست را در بیانیه آماده شده خود برای استماع کنگره در مورد جرایم ارزهای دیجیتال برجسته کرد.

بیانیه نلسون همزمان با افزایش توجه قانونگذاران در واشنگتن، از جمله سناتور الیزابت وارن است، که لایحه ضد پولشویی خود، قانون ضد پولشویی دارایی های دیجیتال (DAAMLA) را مطرح می کند، که وارن در ژوئیه 2023 آن را مجدداً در سنای ایالات متحده معرفی کرد. نلسون در شهادت آماده شده خود گفت که وزارت خزانه داری در دهه گذشته بر روی چارچوبی با هدف مبارزه با تامین مالی تروریسم کار می کند که خطرات مالی غیرقانونی را کاهش می دهد و در عین حال مسئولیت را ارتقا می دهد. نوآوری.

با این حال، وزارت خزانه‌داری ابزارهایی برای رسیدگی به برخی مسائل دارد، از جمله به مقامات اجازه می‌دهد تا شرکت‌هایی را که با قانون رازداری بانکی که الزامات خاصی را برای جلوگیری و کشف پولشویی و سایر جرایم مالی به موسسات مالی تحمیل می‌کند، پاسخگو نگه دارند. نلسون می‌گوید ما به ابزارها و منابع بیشتری برای ریشه‌کن کردن منابع مالی غیرقانونی از بازیگران در بازارها و انجمن‌های دارایی مجازی نیاز داریم، به همین دلیل است که ما مشتاقانه منتظر همکاری با کنگره برای تصویب اصلاحات معقول هستیم که ابزارها و اختیارات ما را گسترش می‌دهد. چالش های در حال تحولی که امروز با آن روبرو هستیم.

در سال 2023، وزارت خزانه‌داری پیشنهادهایی را برای گسترش اختیارات خود از جمله ارائه ابزارهای تحریمی جدید برای مقابله با متخلفان در فضای ارز دیجیتال با قانون‌گذاران در میان گذاشت. وزارت خزانه داری همچنین بر لزوم افزایش نظارت بر استیبل کوین ها تاکید کرد. اگرچه این موضوع به طور خاص در بیانیه نلسون ذکر نشده است، اظهارات نلسون پس از انتشار اخیر ارزیابی‌های ریسک ملی وزارت خزانه‌داری در سال 2024 در مورد پولشویی، تامین مالی تروریسم و ​​تامین مالی اشاعه صورت گرفت. تهدیدها و خطرات مرتبط با تامین مالی غیرقانونی در ایالات متحده، از جمله بخش ارزهای دیجیتال، در این گزارش ها برجسته شده است و نشان می دهد که در حالی که پولشویی عمدتاً با پول نقد انجام می شود، روند رو به رشدی وجود دارد که بازیگران بد از دارایی های مجازی استفاده می کنند.

کمیته فرعی کمیته خدمات مالی مجلس در مورد دارایی های دیجیتال، فناوری مالی و شمول قرار است جلسه استماع خود را در 15 فوریه، به ویژه در مورد فعالیت های غیرقانونی و ارزهای دیجیتال برگزار کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا