اخبار ارز دیجیتال

یک توکن ویژه 900 میلیون دلاری قرار است در ماه فوریه صادر شود

پروژه های رمزنگاری مانند Avalance، Aptos، The Sandbox، Optimism و Sui همگی قرار است میلیون ها دارایی دیجیتال را در این ماه منتشر کنند.

بازار دارایی های دیجیتال در حال آماده شدن برای انتشار نزدیک به 900 میلیون دلار در توکن های خود در این ماه است و پروژه هایی مانند Avalanche، Aptos و The Sandbox پیشتاز این هزینه هستند. این روش که قبل از دسترسی کامل یا انتقال از کیف پول دارندگان از قبل تعیین شده است، برای جلوگیری از سرمایه‌گذاران اولیه از تخلیه سریع توکن‌های سود خود و خروج از تجارت طراحی شده است.

به گفته ارائه دهنده داده Token Unlocks، حدود 900 میلیون دلار توکن در ماه فوریه راه اندازی خواهد شد، برخی از توکن های برنامه ریزی شده برای راه اندازی شامل Avalanche، Aptos (APTOS)، The Sandbox، Optimism (OP) و Sui (SUI) هستند. با صدور توکن، Avalanche بیشترین مقدار را باز می کند. در 22 فوریه، پروژه بلاک چین اثبات سهام (PoS) قرار است 9.5 میلیون توکن منتشر کند. در زمان نگارش این مقاله، ارزش این توکن ها حدود 320 میلیون دلار است. Token Unlocks تاکید کرد که توکن‌ها در بنیاد Avalanche، شرکای استراتژیک پروژه و اعضای تیم و airdrop توزیع خواهند شد.

لایه 1 بلاک چین Aptos همچنین در 11 فوریه 24.8 میلیون توکن رمزنگاری به ارزش حدود 233 میلیون دلار با قیمت های فعلی بازار منتشر خواهد کرد که از این مقدار حدود 180 میلیون دلار بین مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران اصلی توزیع می شود، در حالی که 39 میلیون دلار دیگر به صورت توکن برای انجمن و بنیاد آن، پروژه Metaverse The Sandbox 209 میلیون توکن به ارزش حدود 90 میلیون دلار را باز می کند، بیش از 40 میلیون دلار توکن در ذخایر شرکت تخصیص داده شده است، در حالی که بقیه در 14 فوریه و در 29 فوریه برای تیم و مشاوران آن باز خواهد بود. Optimism 24 میلیون توکن OP به ارزش حدود 70 میلیون دلار را برای مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران اصلی خود منتشر می کند، در عین حال Sui همچنین 53 میلیون توکن را برای برنامه گسترش جامعه خود باز می کند.

از آنجایی که آنلاک ها عرضه در گردش یک توکن را افزایش می دهند، قیمت ها می توانند در معرض نوسانات شدید قرار گیرند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا