اخبار ارز دیجیتال

یک میلیارد دلار دیگر بیت کوین از کوین بیس حذف شد! آیا امیدی به بازگشت قیمت وجود دارد؟

ادامه خروج بیت کوین از صرافی کوین بیس، خبر اصلی دنیای ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته بوده است. بر اساس اطلاعات موجود، در هفته گذشته بیش از 33 هزار بیت کوین از این صرافی برداشت شده است.

برداشت زیاد بیت کوین از صرافی ها معمولاً نشانه تمایل دارندگان به نگه داشتن این ارز دیجیتال برای طولانی مدت است. در چنین شرایطی، سرمایه گذاران ترجیح می دهند از کیف پول شخصی خود برای نگهداری بیت کوین استفاده کنند. این روند ممکن است نشانه ای از خوش بینی بلند مدت برای بازار بیت کوین باشد.

نمودار مربوط به داده های «خروج» کوین بیس در هفته گذشته نشان می دهد که در اول آوریل، 17 هزار بیت کوین از این صرافی برداشت شده است که با احتساب قیمت فعلی بیت کوین، ارزش این مبلغ معادل 1.17 میلیارد دلار است.bitcoin-major-coinbase-outflow-1-2-billion-time

جالب اینجاست که این نشت دومین نشت قابل توجه در هفته گذشته است. پیش از این، 16800 بیت کوین از صرافی Coinbase خارج شده بود.

کوین بیس به عنوان یک صرافی محبوب برای موسسات مالی مستقر در ایالات متحده شناخته می شود و با در نظر گرفتن این موضوع، احتمالاً خریدهای اخیر توسط این موسسات و بازیگران اصلی بازار انجام شده است.

از ابتدای سال جاری و به دنبال تصویب صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF)، قیمت بیت کوین به طور قابل توجهی تحت تأثیر تحرکات سرمایه گذاران نهادی قرار گرفته است.

با این حال، با وجود خروج چشمگیر بیت کوین از کوین بیس، قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته 4.42 درصد کاهش یافته و در حال حاضر در محدوده 66580 دلار قرار دارد.

بنابراین اگر خروجی های اخیر نشان دهنده فشار خرید باشد، باید منتظر واکنش بازار در آینده نزدیک و افزایش قیمت بیت کوین باشیم.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا