اخبار ارز دیجیتال

۳ ارز دیجیتالی که باید از معامله آنها اجتناب کنید!

یکی از عواملی که به شدت بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد، موجودی فعلی آنها است. هنگامی که بخشی از موجودی سکه منتشر یا آزاد می شود، موجودی در گردش افزایش می یابد و این باعث تغییر قیمت می شود.

معامله گران و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال هوشمند معمولاً پویایی عرضه و تقاضا را برای تصمیم گیری سودآور و مدیریت ریسک های خود در نظر می گیرند.

در مرحله بعد، ما 3 ارز دیجیتال را معرفی می کنیم که یک رویداد انتشار توکن را در هفته آینده برنامه ریزی کرده اند. با توجه به نکات ذکر شده، بهتر است در هفته آتی از خرید این دارایی ها خودداری کنید.crypto-avoid-the-trade-week-next

پروتکل dYdX

توکن صرافی غیرمتمرکز DYDX اولین توکنی است که به دلیل رویداد راه اندازی هفته آینده از آن اجتناب می شود. این پروتکل قصد دارد حدود 33 میلیون توکن DYDX به ارزش حدود 117 میلیون دلار را در 31 مارس منتشر کند.

سرمایه گذاران اولیه بیشترین مقدار توکن به ارزش 65.07 میلیون دلار را دریافت خواهند کرد. 35.83 میلیون دلار DYDX به تیم توسعه تعلق می‌گیرد و 16.43 میلیون دلار برای استخدام‌های آینده رزرو می‌شود.

شبکه جانبی

شبکه سوئی (SUI) یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که به دلیل رویداد انتشار توکن در 30 مارس (امروز) باید از آن اجتناب کرد. این پروتکل 4 میلیون توکن SUI به ارزش 7.88 میلیون دلار منتشر خواهد کرد.

با این حال، طبق پلتفرم TokenUnlocks، در مجموع 76.07 میلیون دلار توکن بیشتر در هفته آینده منتشر خواهد شد که اطلاعاتی در مورد آن توسط تیم Sui منتشر نشده است.crypto-avoid-the-trade-week-next

آکویلان پرایم

Echelon Prime یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که امروز رویداد انتشار توکن برگزار می کند. در طول این رویداد، 1.66 میلیون توکن PRIME به ارزش 38.58 میلیون منتشر خواهد شد. 912040 توکن PRIME به ذخیره استودیو Parallel و 75000 توکن برای سرمایه گذاران خصوصی آن توزیع خواهد شد.

بنابراین، توکن بومی این استودیوی بازی سازی web3 یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که به دلیل نوسانات مورد انتظار، از معاملات در هفته پیش رو جلوگیری می کند.crypto-avoid-the-trade-week-next

با این حال، افزایش عرضه توکن ها کاهش قیمت آنها را تضمین نمی کند. اگر دارایی بتواند تقاضای بیشتری را در این دوره به دست آورد، ارزش آن همچنان افزایش خواهد یافت.

بازرگانان تلاش خواهند کرد تا تأثیر اقتصادی این آزادسازی ها را ارزیابی کنند و بر اساس آن تصمیم گیری کنند. در چنین مواقعی، بازار در وضعیت نامطمئنی قرار دارد که نیازمند مدیریت صحیح ریسک و اجتناب از معامله با برخی ارزهای دیجیتال است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا