اخبار ارز دیجیتال

1280 برابر سود یک معامله گر توکن SORA

یک معامله گر ناشناس با سرمایه گذاری تنها 0.049 ETH (معادل 137 دلار) در توکن SORA، یک ابزار هوش مصنوعی برای تبدیل متن به ویدیو، 176000 دلار سود به دست آورد.

به گزارش Valex و به نقل از Crypto News، تحلیلگران Lookonchain گفتند که معامله گر 0.049 ETH (137 دلار) را برای خرید 16 میلیون SORA هزینه کرد و سپس 12.36 میلیون SORA را به قیمت 36.57 ETH (102,492 دلار) فروخت.

توکن SORA مدت کوتاهی پس از انتشار مدل هوش مصنوعی مولد OpenAI با همین نام ایجاد شد. با این حال، این توکن به تیم توسعه این ابزار هوش مصنوعی وابسته نیست. در مجموع طی این معامله، این معامله گر حدود 1280 برابر سرمایه اولیه خود یعنی حدود 176 هزار دلار سود کسب کرده است.

خرید SORA Token

در 24 ساعت گذشته، قیمت توکن SORA تقریباً 35 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش 0.0230 دلار است.

OpenAI یک شبکه عصبی جدید به نام Sora را برای تولید ویدئو معرفی کرد. به گفته این شرکت، سورا می تواند با استفاده از دستورالعمل های متنی صحنه های واقعی و فانتزی خلق کند. مدل تبدیل متن به ویدیو به کاربران امکان می دهد ویدیوهای واقعی را با حداکثر یک دقیقه توضیحات متنی ایجاد کنند.

توکن پروژه Worldcoin، مرتبط با سام آلتمن، بنیانگذار OpenAI، بیش از 40 درصد در یک روز جهش کرد و به بالاترین حد خود رسید. در دوره هفتگی این افزایش حدود 180 درصد است. برخی از تحلیلگران بر این باورند که رشد توکن WLD را می توان به اعلام OpenAI در مورد راه اندازی Sora نسبت داد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا