اخبار ارز دیجیتال

2.7 میلیارد دلار گزینه های بیت کوین و اتر منقضی می شوند

به گفته Deribit، 21000 قرارداد آتی با گزینه های بسیار بزرگتر که 4.3 میلیارد دلار در 31 می منقضی می شوند، منقضی می شوند.

به گزارش پست، تقریباً 2.7 میلیارد دلار از گزینه های بیت کوین و اتر در 24 می منقضی می شود و بینش ارزشمندی را در مورد احساسات بازار کریپتو ارائه می دهد. [Greeks.live](مسدود شده) X همچنین دارای 21000 گزینه بیت کوین است که در شرف انقضا هستند با نسبت put/call 0.88، این تعادل تقریباً یکنواخت بین خریداران و فروشندگان را نشان می دهد، با کمی شیب به سمت گزینه های تماس، در عین حال حداکثر نقطه درد، که قیمت در آن است. که اکثر خریداران گزینه ضرر می کنند 67000 دلار است که نشان دهنده ارزش تصوری 1.4 میلیارد دلار است، در حالی که انقضای 21000 قرارداد آتی قابل توجه است، اما در مقایسه با رویداد بسیار بزرگتر در 31 مه، زمانی که گزینه A قرار است با قیمت خیره کننده 4.3 دلار منقضی شود. میلیارد، در مقایسه کمرنگ است.

داده‌های بدهی نشان می‌دهد که موقعیت‌های خرید عمدتاً بهره باز (OI) را کنترل می‌کنند، با ۸۳۰ میلیون دلار با قیمت ۷۰ هزار دلار در میان معامله‌گران، با ۳۸۸ میلیون دلار سود باز، ۶۰ هزار دلار به‌عنوان مهم‌ترین قیمت برای قراردادهای فروش برجسته است. که بسیاری از قراردادها تسویه نشده باقی می‌مانند به همین ترتیب، و نشان می‌دهد که گاوها از قیمت‌های بسیار بالاتر بیت‌کوین مطمئن هستند، زیرا OI نشان‌دهنده ارزش فوق‌العاده قراردادهایی است که در انتظار تسویه هستند، رویداد انقضای اختیارات به بیت‌کوین محدود نمی‌شود و اتر 350000 قراردادها مهم است. همچنین با ارزش فرضی 1.3 میلیارد دلار، نسبت put/call 0.58، و حداکثر نقطه درد 3200 دلار منقضی می‌شود که نشان‌دهنده لحن کمی صعودی است، با گزینه‌های تماس بیشتر از گزینه‌های قرار دادن منقضی می‌شود.

مطابق با [Greeks.live](مسدود شده)، اتریوم اخیراً با افزایش ۲۰ درصدی یک روزه با الهام از ETF ها، یک رالی ارزهای دیجیتال را رهبری کرد، گزینه های کوتاه مدت نشان دهنده نوسانات (IV) در یک نقطه به ۱۵۰ درصد رسید که به طور قابل توجهی بالاتر از IV فعلی بیت کوین در همان دوره است. تفاوت بین بیت کوین و اتریوم اکنون مشهود است، در حالی که احساسات صعودی اتریوم همچنان قوی است، حفظ سطوح بالای IV برای هر دوره اصلی از نظر معاملات کلی بازار و ساختار بازار چالش برانگیز است، این نشان می دهد که اسپردهای تقویم ممکن است انتخاب بهتری باشد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا