اخبار ارز دیجیتال

3 هشدار سقوط آلتکوین! از خرید این سکه ها خودداری کنید!

برخی آلتکوین ها به دلیل کاهش شدید بازار ارزهای دیجیتال در 36 ساعت گذشته که ناشی از احساسات منفی (FUD) است، در معرض خطر کاهش شدید در هفته آینده قرار دارند. در عین حال، بازار انتظار بازگشت روند صعودی ارزهای دیجیتال برتر را دارد.

لیست زیر شامل 3 آلتکوین است که باید با احتیاط معامله شوند. از آنجایی که ممکن است هفته آینده با افت شدیدی مواجه شوند:

هدرا (HBAR)

قیمت کریپتوکارنسی هدرا در یک روند نزولی با شتاب بالا است و زیر میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA-50) معامله می شود. با شکستن سطح حمایت 0.10 دلار و نزدیک شدن به میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA-200)، هشدار می دهد که این آلت کوین ممکن است به زودی سطح پشتیبانی 0.094 دلار را از دست بدهد و به 0.073 دلار سقوط کند.
3 هشدار سقوط آلتکوین!  از خرید این سکه ها خودداری کنید!

VET

کاهش قیمت بیت کوین و شکست روند صعودی بلندمدت فشار زیادی بر این ارز دیجیتال وارد کرده و تقاضای آن را کاهش داده است. و عبور از مرگ کاهش 11.47 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته یک هشدار نزولی است. شکستن زیر سطح پشتیبانی فعلی می تواند قیمت WeChain را به 0.026 دلار برساند.
3 هشدار سقوط آلتکوین!  از خرید این سکه ها خودداری کنید!

ALGO

افت 9.2 درصدی الگوراند در 24 ساعت گذشته، روند صعودی هفتگی را تضعیف کرده و احتمال شکستن سطح حمایت 0.16 دلاری را افزایش می دهد. عبور مرگبار از میانگین متحرک نمایی 200 و 50 روزه و وجود یک خط مقاومت نزولی در نمودار روزانه سیگنال های نزولی قوی هستند. اگر سطح 0.16 دلار شکسته شود، قیمت این آلتکوین می تواند تا 0.10 دلار کاهش یابد.
3 هشدار سقوط آلتکوین!  از خرید این سکه ها خودداری کنید!

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا