اخبار ارز دیجیتال

4 نکته سرمایه گذاری از سوی خالق اتریوم که شما را شگفت زده خواهد کرد

خالق اتریوم با توصیه به سرمایه گذاران بر اهمیت تخصیص سرمایه و پس انداز تاکید کرد. او معتقد است که جامعه کریپتو هنوز باید به روش های سنتی و اثبات شده حفظ سرمایه توجه کند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از Beincrypto، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اصلی اتریوم، در بحبوحه نوسانات بازار ارزهای دیجیتال، بخشی از دانش مالی خود را با کاربران به اشتراک گذاشت. توصیه های مالی او ترکیبی از روش های سنتی و مدرن سرمایه گذاری است که به ویژه در عصر دیجیتال امروزی می تواند مفید باشد.

بیشتر بوترین اهمیت تنوع بخشی به سبد سرمایه گذاری تصویب کرده است. در عصری که فرصت های سرمایه گذاری جدید روز به روز در حال افزایش است، تخصیص دارایی در پروژه ها می تواند ریسک سرمایه گذاری را کاهش دهد. این رویکرد که یک استراتژی سنتی است، با ماهیت پرنوسان بازار ارزهای دیجیتال نیز مطابقت دارد.

بنیانگذار بلاک چین اتریوم تا درجه بعدی، اهمیت پس انداز بالا یادآوری می کند که او به افراد و سرمایه گذاران توصیه کرد که به اندازه هزینه های خود برای چندین سال پس انداز کنند. این اصل امنیت مالی به ویژه زمانی مهم است که بازارهای کار و اقتصاد به طور فزاینده ای غیرقابل پیش بینی هستند. باید به یاد داشته باشیم که امنیت مالی بسیار بیشتر از ذخیره ثروت است.

بوترین در سومین توصیه مالی خود برای داشتن “نمونه کار خسته کننده” نقل شده. این دیدگاه که با جذابیت سرمایه گذاری های پرریسک در تضاد است، در عمل یک واقعیت ثابت شده است. سرمایه گذاری های پایدار و قابل اعتماد اغلب منجر به سود بلندمدت می شود. در صنعتی پر از داستان های هیجان انگیز در مورد میلیونرهای یک شبه، پیشنهاد بوترین در واقع فراخوانی برای سرمایه گذاری محتاطانه تر است.

در نهایت او مقایسه می کند هشدار برای اهرم یا اهرم بیش از حد، به ویژه بیش از دو برابر. این نکته در تراکنش‌های اهرمی ارز دیجیتال با نسبت بالا که ریسک ضرر قابل توجهی دارند بسیار اساسی است. به طور خلاصه، بوترین از کاربران دعوت می کند تا سرمایه گذاری های مسئولانه ای انجام دهند که ثبات بلندمدت را بر سود کوتاه مدت اولویت می دهد.

مشاوره مالی بوترین، که دانش سرمایه گذاری سنتی را با بینش اقتصاد دیجیتال ترکیب می کند، هم برای مبتدیان و هم برای سرمایه گذاران با تجربه مفید است. نظرات این چهره شناخته شده بلاک چین نشان می دهد که گاهی اوقات ساده ترین راه حل ها موثرترین استراتژی برای محافظت از سرمایه و درآمدزایی در بازارهای مالی خواهد بود.

آیا با توصیه های ویتالیک بوترین موافق هستید؟ توصیه شما برای سرمایه گذاران جدید در فضای ارزهای دیجیتال چیست؟

منبع

beincrypto.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا